Ile można zarobić na ekorodzicach i antycywilizacji?

Jerzy Zięba jest nie tylko znanym uzdrowicielem, to przede wszystkim poważny biznesmen!

zięba

Wolny rynek rządzi się wolnymi wyborami. W wolnych wyborach możemy wybrać jak chcemy - raz mądrze, raz głupio. Możemy też wybrać trawę. Wartą miliony. Jak można zarobić na naiwności innych? Jak się okazuje - zupełnie prosto!

ZOBACZ: Antyszczepionkowcy terroryzują lekarza

Jerzy Zięba to znany biznesmen, który zasłynął jako przeciwnik koncernów farmaceutycznych, antyszczepionkowiec i zwolennik naturalnych metod leczenia. Zasadniczo nie ma nic złego w tym, by sądzić, że liście i trawa działają podobnie do antybiotyków, a są naturalne. Wątpliwości mogą się jednak pojawić, gdy okazuje się, że osoba, która krytykuje koncerny farmaceutyczne za chciwość i bezczelne zarabianie na leczeniu, sama zarabia miliony na sprzedawaniu...trawy i witamin z róży.

Od 24 lipca 2015 do 31 grudnia 2016, czyli w półtora roku, spółka Egida Consulting, która prowadzi internetowy sklep z suplementami diety sygnowanymi przez Jerzego Ziębę, sprzedała produkty za 13,3 mln zł! Zysk netto wyniósł 8,78 mln zł.

Rekorodowo dobry okazał się jednak dopiero 2007 rok, ponieważ według oficjalnych danych Jerzemu Ziębie udało się zarobić na suplementach bagatela 23 mln złotych! I mowa tu tylko o suplementach, ponieważ nie wiemy, ile zarabia Jerzy Zięba jako znachor oraz ilu klientów przychodzi do niego w skali roku.

ZOBACZ: Nieszczepiony kolega zaraził dziewczynkę. Zmarła.

Warto dodać, że firma zarejestrowana jest w Wielkiej Brytanii, a oficjalne zyski są kierowane nie na konto Jerzego Zięby, lecz jego partnerki. Oficjalnie więc znachor działa niemalże pro bono.

A Wy, co o tym myślicie?

 

ap

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2018-07-31 23:19:54

Nikt tu nic nie komentuje?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz