Julia Pietrucha podzieliła się zdjęciem swojego dziecka z fanami

Nazwała córeczkę pieszczotliwie "małą Pietruszką". Czy to nie jest przesłodkie?

julia pietrucha

Już jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Julia Pietrucha została mamą.

Piosenkarka późno podzieliła się informacją zarówno o ciąży, jak i porodzie, tak samo jak dosyć późno podzieliła się pierwszym zdjęciem Maluszka.

"Kochani. Z radością chciałabym poinformować Was, że mała Pietruszka jest już wśród nas. Jest cudną, malutką istotą, która mimo swoich niewielkich gabarytów, wywróciła nasz świat do góry nogami. Odkąd przybyła, chodzimy w chmurach, choć jak sugeruje jej imię, Gaja, powinna raczej sprowadzać nas na Ziemię;-) Chciałabym skorzystać z okazji tego posta, aby podziękować wspaniałemu personelowi Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku, mojej ginekolog Danucie Kardzis i niezwykłej, spotkanej na sali porodowej położnej Katarzynie Juskowiak, dzięki którym poród był dla mnie przeżyciem spokojnym, pięknym i trochę magicznym. 
Pozdrawiamy Was ciepło z kaszubskiej ziemi" - napisała Julia pod zdjęciem na instagramie.

Zobaczcie, jaka maleńka jest "mała Pietruszka"! Przydomek jej bardzo pasuje.

 

Kochani. Z radością chciałabym poinformować Was, że mała Pietruszka jest już wśród nas. Jest cudną, malutką istotą, która mimo swoich niewielkich gabarytów, wywróciła nasz świat do góry nogami. Odkąd przybyła, chodzimy w chmurach, choć jak sugeruje jej imię, Gaja, powinna raczej sprowadzać nas na Ziemię;-) Chciałabym skorzystać z okazji tego posta, aby podziękować wspaniałemu personelowi Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku, mojej ginekolog Danucie Kardzis i niezwykłej, spotkanej na sali porodowej położnej Katarzynie Juskowiak, dzięki którym poród był dla mnie przeżyciem spokojnym, pięknym i trochę magicznym. Pozdrawiamy Was ciepło z kaszubskiej ziemi️ #baby #pietruszka

A post shared by Julia Pietrucha (@julia_pietrucha) on

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz