Mama ostrzega innych rodziców przed popularnym środkiem chemicznym domowego użytku [FOTO]

Kobieta nie przypuszczała, że pozwalając synkowi pomagać jej w robieniu prania, naraża go na ogromne niebezpieczeństwo.

Jemimy Strain

Prawie każda mama ma w domu małego pomocnika, który próbuje samodzielnie odkurzać, wycierać kurze czy rozwieszać pranie. To świetna okazja, by powoli przyzwyczajać dziecko do domowych obowiązków, które na razie sprawiają mu niesamowitą frajdę. Podobnie było w przypadku synka Jemimy Strain. Chłopiec za każdym razem pomagał jej w praniu, wrzucając do bębna kapsułki piorące. Kobieta nawet przez chwilę nie pomyślała, że naraża tym samym swoje własne dziecko na niebezpieczeństwo.

Na Facebooku opublikowała post, w którym przestrzega rodziców, by nie pozwalali pociechom na dotykanie środków piorących. Kuszące kapsułki stosowane są nie tylko jako środki piorące, ale również tabletki do zmywarek. Podkreśliła również, że pudełka produktów same w sobie nie chronią zawartości przed ciekawskimi rączkami najmłodszych.

„Mój mały synek wziął jedną kapsułkę w rączki, a ona pękła. Płyn znajdujący się w środku dostał się do jego oka. Nie miałam pojęcia, że zawartość tego jest taka okropna. Nawet po dokładnym wymyciu syn dalej odczuwał ból i dyskomfort.” – wyjaśniła Jemimy.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz