Karmienie piersią w tej pozycji może być śmiertelnie niebezpieczne

Przekonała się o tym bardzo boleśnie i teraz ostrzega inne mamy.

karmienie piersią

Kristin Hoffman z Indianapolis w USA opublikowała na Facebooku ostrzeżenie, które powinna przeczytać każda mama. Kobieta przezwyciężyła ból i wstyd i podzieliła się swoją historią, by nikt inny nie popełnił tego samego błędu. Ona zapłaciła za swój najwyższą cenę - życie własnego dziecka.

"Jestem zrozpaczona i zawstydzona tym, co mi się przytrafiło, ale muszę was prosić, żebyście udostępniali innym te słowa. Nieważne, jak jesteś zmęczona jako matka, wstań i usiądź na krześle albo w miejscu, w którym nie zaśniesz, kiedy w nocy będziesz karmić dziecko piersią. Mój najukochańszy synek zsunął się podczas karmienia piersią, zaplątał w pościel, a teraz jest w niebie. To prawdziwa tragedia i nie chciałabym usłyszeć, że komuś przytrafiło się coś takiego. John Thomas Michael Abernathy 10.04.17-04.06.17 (...)"

Mimo reanimacji, obrażenia mózgu u 2-miesiecznego chłopca były na tyle poważne, że chłopca nie udało się uratować.

Bezpiecznie z dzieckiem w jednym łóżku

Spanie z dzieckiem w łóżku to temat gorących dyskusji. Ta metoda ma tak samo wielu zwolenników, jak i przeciwników, ale rodzice, którzy śpią z dziećmi, a także eksperci zgadzają się, że można robić to bezpiecznie. To samo tyczy się karmienia na leżąco, gdy mama jest zmęczona i może usnąć.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz