Francja: Ksiądz policzkuje Malucha podczas jego chrztu!

Robi to twierdząc, że... wypędza z niego złego ducha.

księża

Do sieci w dniu wczorajszym trafił filmik, na którym widać chrzest małego dziecka gdzieś we Francji. Dziecko zanosi się głośnym płaczem, kiedy ksiądz mu coś tłumaczy. W pewnym momencie dociska Malucha do siebie, nieudolnie próbując go (jak sądzimy) przytulić, trzymając go za twarz. Maluch jest jeszcze bardziej zdezorientowany i zanosi się coraz głośniejszym płaczem.

Wtedy ksiądz... policzkuje Malucha. Podnosi również głos i nerwowo zaczyna coś tłumaczyć. W komentarzach czytamy tłumaczenie z francuskiego, gdzie tłumacz twierdzi, że ksiądz tłumaczy swoje zachowanie "próbą wygonienia złego ducha". Ciągle też powtarza "już dobrze, już dobrze".

Rodzice ani chrzestni nie reagują, widać ich nerwowe ruchy. Ktoś stojący poza kadrem delikatnie odciąga księdza. Dopiero po kilkunastu sekundach ojciec wyrywa Dziecko z rąk Matki i próbuje odseparować od nadgorliwego księdza.

Uważacie, że takie zachowanie jest normalne?

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2018-06-23 15:36:50

Jprd...gdyby to było moje dziecko, to zrobiłabym tak nieziemską awanturę. Matka c*pa stoi i się przygląda, jak kleryk bije jej dziecko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2018-06-23 17:45:13

No bo to ciemnota. Trzeba miec gowno w glowie, zeby jakis ksiezulo byl autorytetem. Ludzie ktorzy w 21 wieku chodza do kosciola i chrzcza dzieci, sa zwyczajnie opoznieni intelwktualnie. A tego szmaciarza, mam nadzieje ze rodzice podadza na policje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz