Gwiazdka 2016 - czas pomyśleć o prezentach! [GALERIA]

Zobaczcie, co ciekawego znajdziecie w ofercie Fisher Price i Mattel. Wiemy, że to wasze ulubione zabawki dla dzieci!

Fisher Price

Reklamy w radiu i telewizji, asortyment w supermarketach, lampki na ulicach - wszystko wokół jednoznacznie świadczy o tym, że do najpiękniejszych świąt w roku bliżej niż dalej. Boże Narodzenie dla każdego może mieć inny wydźwięk i znaczenie, ale niemal wszystkim z pewnością kojarzy się z rodzinną atmosferą i radością dawania i otrzymywania podarków. Najwięcej zaś pociechy przysparza nam widok roześmianych twarzy i rozpromienionych oczu naszych milusińskich, którzy z pośpiechem, z wypiekami na policzkach, zrywają kolorowy papier z prezentów właśnie wyjętych spod choinki. Ciekawe, czy Święty Mikołaj dostał mój list? Czy dokładnie go przeczytał? Czy zdążył zapakować na sanie wszystko, o oczym zamarzyłem/zamarzyłam?

My, rodzice, mamy ciężką pracę do wykonania. Do Świąt Bożego Narodzenia musimy być przygotowani doskonale - przede wszystkim finanosowo, ale też od strony logistycznej - co, gdzie i kiedy kupić, by zdążyć pomóc brodatemu Mikołajowi spełnić te wszystkie dziecięce marzenia?

Jak zawsze, niezawodnie i na czas, pojawia się oferta jednej z naszych ulubionych marek - Fisher Price i Mattel. Wybrałyśmy dla Was listę top 10 prezentów z asortymentu tego producenta zabawek. Zobaczcie! >>>

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Xxx
2016-11-15 13:01:45

Właśnie wczoraj zamówiłam globus odkrywcy,mała w grudniu kończy 1,5 roku. Więc zobaczymy czy przypadnie jej do gustu ;-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz