Przerażający tort zrobiony... na baby shower!

I tak, to jest artystyczna wersja porodu dziecka. Nie ruszylibyśmy jej pod żadnym pozorem!

tort

Długo zastanawialiśmy się, czy powinniśmy wrzucać zdjęcie tortu jako cover artykułu. Po krótkiej ankiecie w redakcji stwierdziliśmy, że jednak pozwolimy go zobaczyć tylko tym, którzy zdecydowali się na ten krok świadomie. Nie dziękujcie.

Artystyczny "tort" został sfotografowany przez Chuck'a Johnson'a, właściciela Freak Photo. 

Potem zdjęcie podbiło twittera za pomocą amerykańskiej pisaki Nory McInerny Purmort, która napisała, że to tort z baby shower jej kuzynki, Johanny. Wspomniana kuzynka również podzieliła się tym zdjęciem w swoich mediach społecznościowych, z dopiskiem, że jej baby shower przez ten tort bardziej przypominało panieński aniżeli imprezę świętującą nowe życie.

Temat podłapał też "The Huffington Post", który poprosił Johannę o komentarz do zdjęcia. Dziewczyna odpisała redakcji, mówiąc, że "większość kobiet na przyjęciu to luźne mamuśki, które codziennie wykonują swoje obowiązki najlepiej jak potrafią. Ciasta nikt nie zjadł, spokojnie. Gdyby tak podsumować spotkanie, to w sumie najwięcej rozmawiałyśmy o torcie i o tym jak niewiele włosków jest tam na dole. Bądźmy realistami, kto po 7 miesiącu ciąży w ogóle dociera w tamte rejony. "

Przyszła mama zapewniła też, że była to raczej zabawna impreza, która pozwoliła im poświętować przyszłe narodziny. Johanna dodała również, że wsparcie znajomych i dużo śmiechu to coś, co należy się każdej kobiecie w ciąży. 

"To daje matkom szansę na pośmianie się z tego, że dziecko narobi wiele szkód i udowadnia też dziewczynom, które jeszcze nie są matkami, że życie istnieje nawet po tym, jak Twoje drogi rodne zostaną rozsadzone przez małego człowieka. Nadal możesz pić mimosę i tańczyć na statku."

 

AK

Źródło: pinterest.com

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2018-06-23 15:44:29

To co zrobili z tortem ? Wyrzucili go ?! Przecież to zwykłe marnotrawstwo !!! Nie popieram czegoś takiego i nigdy nie będę! Po co w ogóle ktoś zrobił jej tak obrzydliwy tort? Trzeba było zwykły okrągły w cukierni zamówić a nie cudować, a później wybrzydzać. Lepiej dzieciom z Afryki ten tort dajcie do zjedzenia, zamiast wyrzucać, tępe dzidy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz