`Rock` Johnson padł na kolana...

By nakarmić matkę swoich dzieci, która karmiła najmłodszą córkę!

rock dwayne johnson

Wszyscy znamy groźne oblicze Dwayne'a "Rock" Johnson, m.in. z takich filmów jak "Szybcy i Wściekli" czy "Baywatch". Swoje zupełnie inne oblicze Aktor zwykł pokazywać w mediach społecznościowych... szczególnie, gdy publikuje zdjęcia ze swoją rodziną.

Na tych zdjęciach wygląda jak przykładny ojciec i partner, dla którego nic nie liczy się tak bardzo jak rodzina. Potwierdza to również zdjęcie z dnia wczorajszego, na którym "Rock" karmi Matkę swoich dzieci... klęcząc przed nią, aby miała komfortowe warunki jedzenia. Lauren Hashian w tym samym czasie karmi piersią ich najmłodszą córkę Tię. Czyż nie jest to słodki widok?

Wisienką na torcie jest podpis pod zdjęciem: „Mama @laurenhashianofficial ma ręce zajęte, ponieważ karmi Małą Tię, więc ja karmię Mamę jej obiadem. Cała przyjemność po mojej stronie. Ogromny szacunek dla niej i wszystkich mam na świecie”.

Fani są zachwyceni postawą i czułością Aktorka. Zupełnie jak my! Takich Tatusiów życzymy wszystkim małym Księżniczkom i Księciom na całym świecie!

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz