Jak ona trzyma to dziecko! Internauci oburzeni [FOTO]

Każda mama wie, co najlepsze dla jej dziecka. A co z Chrissy Teigen i sposobem, w jaki trzyma swoją córeczkę?

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen jest jedną z tych celebrytek, które nie koloryzują macierzyństwa i mówią, jak naprawdę wygląda wychowywanie dziecka. Gwiazda i żona amerykańskiego wokalisty, Johna Legenda, bez oporów mówi, że czasami karmiąc piersią czuje się jak krowa. Nie jest jedyną mamą, która ma podobne odczucia. Mimo jej szczerości i pozytywnego nastawienia, Chrissy jak każda inna znana mama jest narażona na krytykę internetowych specjalistów od macierzyństwa i wychowywana dzieci. Tym razem niektórym nie spodobał się sposób, w jaki modelka trzymała córeczkę Lunę wychodząc z restauracji.

Zaczęło się od wpisu na Twitterze jednego z internetowych trollów. Użytkownik skomentował jedno ze zdjęć zrobionych przez paparazzi: „To nie jest sposób, w jaki trzyma się dziecko!”.  Od razu pojawia się pytanie: czy ów użytkownik jest ekspertem i specjalistą od prawidłowego trzymania dziecka? 

Chrissy nie trzyma swojej córeczki Luny jak kotka, by ktoś zupełnie jej obcy, zapewne nie mający dziecka, zwracał jej uwagę w tej sprawie. Celebrytka rzadko odpowiada na komentarze, ale tym razem wypowiedziała się bardzo dosadnie: „Naprawdę? Bo ja właśnie tak ją trzymam!”.
Jednak użytkowniczka Twittera nie dała za wygraną: "Istnieją niepoprawne sposoby trzymania niemowlaka bez względu na to, czy osłaniasz je przed ogniem, czy paparazzi.".

Chrissy postanowiła zakończyć tę bezsensowną dyskusję: "Zdjęcia są dosłownie ułamkiem sekundy całej sytuacji. Gardzę zawstydzającymi mamy. Jestem dumna, że mogę ich zawstydzać!". Każda mama zasługuje, by jej decyzje były akceptowane i respektowane. Każda z nas też wie, jak należy trzymać dziecko i zdecydowanie nie potrzebuje pouczania, a przede wszystkim nie od internetowych trolli.

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz