Clarena Naturalis - kremy idealne dla kobiet w ciąży i... mam weganek!

Wegańskie kremy do pielęgnacji twarzy? Tak! Możesz je nawet zjeść.

nawilżanie twarzy

Po erze życia najszybciej jak się da, stołowaniu się w fastfoodach, kupowaniu przypadkowych rzeczy, wreszcie postanowiliśmy odrobinę zwolnić,  przyglądać się produktom których używamy, a część nawet już nałogowo czyta etykiety. Po co? Po to, żeby przestać płacić za chemię, które powinna ograniczyć się do użytku w pralce albo zmywarce, a nie naszych organizmach. 

Chęć egzystencji w zgodzie z naturą przeniosła się na zmianę stylu życia. Oprócz sławnego wegetarianizmu, coraz większą popularnością cieszy się weganizm. Zgodnie z tą ideą, nie wykorzystuje się zwierząt. W odróżnieniu od wegetarianizmu, weganie nie spożywają nawet mleka, miodu czy nawet jedwabiu.  Może się wydawać, że przez brak mięsa oraz nabiału dieta jest niepełnowartościowa, jednak są smaczne oraz łatwo dostępne zastępniki, które dostarczą niezbędne składniki odżywcze, dzięki czemu weganinem może być każdy, od raczkującego bobaska, przez karmiące kobiety, aż po babcię, której kuchnia nie będzie mniej smaczna od normalnej.

Świadomość konsumpcji przeniosła się nie tylko na to co jemy, ale też czym traktujemy swoje ciało.  Naturalne składniki, w 100% wegańskie, pielęgnacja, która troszczy się nie tylko o nas, ale też o środowisko.  Kosmetyki Clarena Naturalis stworzona jest w pełni z wegańskimi zasadami.  Skład kosmetyków jest transparentny, nie doświadczymy chemikaliów pod naturalnie brzmiącymi składnikami. W trosce naturę nie zostały użyte również żadne dzikie lub rzadkie gatunki. 

Kremy  powstają dopiero po złożeniu zamówienia, aby każdy produkt był najwyższej jakości  i zachował swoje właściwości. Ze względu na brak zbędnej chemii, kosmetyki najlepiej przechowywać w lodówce, do tego nie dłużej niż 40 dni. Warto dodać, że pudełeczka są biodegradowalne, a słoiczki są zwrotne. Ekologia w pełnym wymiarze!

Dostępne są dwa rodzaje kremów: pierwszy dla skóry trądzikowej, drugi dla skóry wrażliwej, z działaniem spowalniającym starzenie. Obie wersje mają właściwości antyoksydacyjne. Używanie z kosmetyków jest banalnie proste, ponieważ należy tylko zaaplikować krem na oczyszczoną skórę twarzy oraz dekoltu.

Produkt Clarena Naturalis może być z powodzeniem używany nie tylko przez sympatyków wegańskiego trybu życia. Kremy są nieszkodliwe oraz mogą być stosowane u kobiet w ciąży.

Martyna Sawa

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz