Czy w ciąży można farbować włosy?

Zachęcamy, byś wybrała farbę do włosów, która nie zawiera szkodliwej chemii i dzięki temu pożegnała odrosty w ciąży. Naprawdę nie musisz ich mieć.

włosy

Jesteśmy pewne, że Twoje dziecko nie będzie miało rudych włosów tylko dlatego, że Ty swoje zafarbujesz, bedąc z nim w ciąży. Nie ma także żadnych dowodów na to, że składniki farb przenikają do płodu.

Więc dlaczego farbowanie włosów w ciąży ciągle wzbudza dyskusje? Trochę przez przesądy i po troszę także właśnie przez to, że nikt nie dowiódł szkodliwego działania farb do włosów na mające się narodzic dziecko i niczego jednoznacznie nie rozstrzygnął. Masz babo placek!

Co robić zatem z odrostami lub kobiecą potrzebą zmiany "czegoś" w swoim wyglądzie podczas ciąży? Czy naprawdę trzeba rezygnować z żywego, estetycznego koloru włosów?

Komentarze (4)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ola
2015-08-13 11:19:38

re: Czy w ciąży można farbować włosy?

o matko znowu głupie gadanie, że farbowanie szkodzi w ciąży !! zaraz się okaże że wszystko szkodzi , be przesady, kupiłam farbę na trena.pl i wyglądam bosko :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ola
2015-08-13 11:18:02

re: Czy w ciąży można farbować włosy?

to mit ! każda z nas chce w ciąży wyglądać dobrze, a farbowanie włosów jest normalną pielęgnacja, zwłaszcza że nikt nie pokazał badań, które potwierdzają, że farbowanie szkodzi :) ja kupiłam farbę z tej stronki http://trena.pl/199-farby i jestem zadowolona, a wyglądam świetnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
magda
2015-04-05 14:01:33

re: Czy w ciąży można farbować włosy?

Farbowałam regularnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz