Eliza Trybała założyła markę odzieżową dla mam i córek. Zobaczcie, co zaprezentowała!

Kupilibyście coś od gwiazdy kontrowersyjnego programu "Warsaw Shore"?

eliza trybała

Eliza Trybała większości kojarzy się z kontrowersyjnym programem MTV "Warsaw Shore", w którym uczestnicy nie tylko pili alkohol w dużych ilościach i imprezowali, lecz także spędzali ze sobą wzajemnie upojne noce pod czujnym okiem kamery, które zawsze były włączone.

Zobacz też: Ta mama przerabia ubrania sobie i swoim dzieciom

Tak też Eliza poznała swojego przyszłego męża - Pawła Trybałę. Obecnie są rodzicami dwóch dziewczynek, mężczyzna występuje w zawodach MMA a jego żona, cóż, właśnie otworzyła linię ubrań dedykowaną mamom i córkom. nazywa się "Elvikor". 

"Rodzina jest dla mnie najważniejsza - to właśnie moje ukochane Dziewczynki natchnęły mnie do stworzenia marki Elvikor, dzięki której mogę się dzielić z Wami pasją i radością z posiadania dzieci. Od początku wspiera mnie mój mąż Paweł, na którego miłość i siłę zawsze mogę liczyć" - można przeczytać na stronie marki.

Polecamy: Piękne sukienki od MANGO na nowy rok szkolny: szarość, krata i jeans!

Oferta obecnie nie jest zbyt bogata, zatem nie ma zbyt wielu opcji do wyboru, poza dwoma kompletami dla mamy i dziewczynki. Dodatkowo klientki Elizy skarżą się jednak... że ceny są zdecydowanie za wysokie. Do ich zażaleń celebrytka odniosła się w poście na swoim instagramie:

"W tym poście chciałabym wyjaśnić parę niejasności związanych z Elvikor. Ten post napisze raz, ponieważ nie mam zamiaru wyjaśniać niektórych oczywistych rzeczy pod każdym zdjęciem. Zacznijmy od tego, że pojawiają się komentarze, w których ceny, jakie dałam za komplety, nie wszystkim odpowiadają. Rozumiem to, że nie każdego stać na rzeczy w tej cenie, lecz weźcie to pod uwagę, że krawcowa nie pracuje za darmo, materiał jest wysokogatunkowy od polskiego producenta, wszywki są ze specjalnym atestem, by nie drapały dzieciaczków, opakowania, metki, oraz wiele innych kosztów, których nie widać gołym okiem, a o podatku nie wspomnę. Wszystko to niestety kosztuje. Ta cena jest bardzo adekwatna od stresu i zaangażowania, które w to włożyłam i nie tylko ja, szczególnie przy dwójce małych córeczek, w domu. Dziś jestem bardziej świadoma, dużo więcej umiem i całe ostatnie pół roku działałam i próbowałam robić wszystko, by się rozwinąć" - czytamy w poście Trybały.

Kupilibyście coś ze sklepu Elvikor?

 

Kochaniii Nabrałam wiatru w żagle i ruszam z podwójną silą napędową z nowymi kolekcjami mojej marki @elvikor_ dla mamy i córki Dedykuje to wszystkim mamom, by mogły cieszyć się macierzyństwem, jako jedna z najpiękniejszych stron bycia kobieta Nie bez powodu miałam tak długi zastój z kolejna kolekcja. Człowiek uczy się na błędach. Chciałam, żeby tym razem wszystko ruszyło tak jak powinno. Jestem bogatsza w większą wiedzę poprzez kursy i szkolenia, które odbyłam i poświęciłam naprawdę dużo czasu bym mogła cieszyć się z Wami swoja najwiekszą pasja, która stała się moim trzecim dzieckiem Już dzisiaj ruszyła przedsprzedaż pierwszego zestawu Komplet można kupić odzielnie dla mamy i dla dziecka Zestaw składa się z topu, spódnicy oraz chockera dla mamy i opaski dla dziecka Wszystkie produkty są szyte ręcznie w Polsce Zapraszam na stronę internetowa www.elvikor.pl #elvikor #nowakolekcja #mojedziecko #mamaicorka #mojewszystko #love #zmiloscimamydocorki

A post shared by Eliza Trybała (Wesołowska) (@elizka_trybala) on

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz