`HejMama`, czyli moda i wygoda w ciąży

Co oferuje ciężarnym zupełnie nowa, polska marka?

HejMama

Każda przyszła mama chce w okresie ciąży czuć się dobrze i swobodnie. Niestety najczęściej łączy się to z workowatymi ubraniami i nudnymi kolorami. Mało jest ubrań dla mam, które łączą w sobie komfort, wyczucie stylu i piękne kolory.

Na szczęście na rynku pojawiła się nowa marka – HejMama. Założycielką jest Ewelina Murawa, która postanowiła rozpieścić ciężarne i zaproponować im stroje z wygodnych i przewiewnych tkanin, w pięknych i żywych kolorach oraz fasonach dostosowanych do rosnącego brzuszka i karmienia.

HejMama to propozycja dla przyszłych mam, które nie tylko kochają wygodę, ale również modę! Lubią się nią bawić i szukają alternatywy dla workowatych ciuchów, które można spotkać na każdym kroku w sklepach.

Uniwersalne fasony i oryginalna konstrukcja to cechy charakterystyczne odzieży, która produkowana jest całkowicie w Polsce.

HejMama oferuje jak na razie jedną kolekcję, o nazwie Tutti Frutti. To premierowe dzieło łączące żywe, energetyczne kolory, modny styl i co najważniejsze, wygodę. Ubrania uszyte z elastycznych tkanin i w oryginalnym fasonie sprawią, że przyszła mama będzie mogła cieszyć się nimi przez całą ciążę, a nawet po porodzie.

Zobacz jakie cuda oferuje HejMama!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz