Idealne ciała i figury celebrytek po porodzie - poznaj ich tajemnice

Jak gwiazdy to robią, że tak szybko wracają do formy po ciąży? Jesteśmy pewne, że słono płacą za swój nieskazitelny wygląd.

Kim Kardiashian

Jakiś czas temu na łamach naszego portalu pisałyśmy o tym, jak zmienia się nasze ciało w ciąży oraz o kobiecym ciele po porodzie wraz z galerią zdjęć bez retuszu. Zapewniałyśmy, że te wszystkie dodatkowe kilogramy, blizny i obwisła skóra to pamiątka po cudzie narodzin maluszka, że powinnyśmy czuć się mimo wszystko pięknie. Wzbudziło to wiele kontrowersji, czemu się absolutnie nie dziwimy, biorąc pod uwagę ogólnodostępne zdjęcia i materiały prasowe polskich i zagranicznych gwiazd, których ciała już kilka tygodni po porodzie są doskonałe. Jak gwiazdy to robią, że tak szybko wracają do formy?

Gdy przeglądamy Internet, włączamy jakąkolwiek stronę poświęconą plotkom i wiadomościom o celebrytach, zaglądamy z próżnej ciekawości na profil na Facebooku czy na Instragramie popularnej gwiazdy, z pewnością natkniemy się na jakąś aktorkę, piosenkarkę czy inną sławę, która dopiero co urodziła dziecko, a dodatkowo chwali się nienaganną sylwetką, pręży swoje piękne ciało bez żadnej skazy. Dziwimy się, jak w tak krótkim czasie kobieta, która przeszła to samo, co Ty, może tak wyglądać.

My natomiast dziwimy się także, w jaki sposób młoda matka jest w stanie wygospodarować tyle czasu na robienie sobie tych zdjęć, na treningi, zabiegi, itd. Przyjrzałyśmy się bliżej tematowi i postanowiłyśmy pokazać nagą prawdę o idealnych ciałach celebrytek po ciąży.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz