Kochasz swoje rozstępy?

Popularność profilu #loveyourlines na Instagramie nie maleje. Kobiety wciąż dzielą się swoimi fotografiami, dumnie pokazując prawdziwe ciała.

loveyourlines

Nieważne, czy jesteś pulchna, czy wręcz chuda. Możesz być maniaczką fitnessu lub amatorką kanapowego trybu życia. Mamą jednego, dwójki, trójki dzieci albo dopiero zamierzasz je urodzić. Możemy się założyć, że każda z nas ma rozstępy. Mniejsze, większe, ale ma! I jest to tak naturalna sprawa, jak włosy pod pachami. Oczywiście, bardzo młoda dziewczyna, której gęstość skóry jest wciąż wysoka, dodatkowo zdrowo się odżywiająca i uprawiająca sport, może poszczycić się skórą bez skazy. Ale ją także może dopaść ta przypadłość. Dlatego nie ma co buntować się przeciw nieuniknionemu, a po prostu pokochać to, co w nas naturalne. To, czy dotknie Cię problem rozstępów, niewiele zależy od Ciebie. Odpowiada za to genetyka, przyśpieszone dojrzewanie lub ciąża. Dlatego tak bardzo istotne jest, by nie wpędzać kobiet w kompleksy, a pokazywać, że warto siebie akceptować.

Nie namawiamy do tego, by o siebie nie dbać, broń Boże! Odżywiaj się zdrowo, uprawiaj sport, masuj skórę, by ją ujędrniać, a jeśli stać Cię na to - korzystaj z profesjonalnych zabiegów. Jednak nie frustuj się, jeśli któraś z tych rzeczy Ci nie wychodzi. Załóż ładną sukienkę, umaluj usta i bądź sobą. Kochaj swoje rozstępy! Tak jak tysiące dziewczyn z Instagrama #loveyourlines. Zobaczcie wybrane zdjęcia na następnych stronach.

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

not bad
2015-07-16 19:33:06

re: Kochasz swoje rozstępy?

Are you fucking kidding me? Mój zadek został oszpecony w wyniku dojrzewania, więc co tu kochać? Kochać można swoją śliczną talię, a nie blizny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-07-16 10:08:53

re: Kochasz swoje rozstępy?

Jak można kochać coś co nie jest jednak czymś przyjemnym i ładnym?:/można zaakceptować ale nie kochać, bez przesady :/. Sama mam niestety parę na udach,na szczęście są niewielkie i jasne,aczkolwiek jeśli tylko będę miała w przyszłości możliwości finansowe to na pewno poddam się jakimś zbiegom które pomogą mi na mój problem. Porownujecie do włosów po pachami,czy ktokolwiek je kocha? Każda kobieta je usuwa, bo nie są niczym fajnym,wręcz przeciwnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
karollawa
2015-07-16 08:27:39

re: Kochasz swoje rozstępy?

jak to jest...tyle osób z rozstępami a jak wychodzę na plażę (bo osobom z rozstępami i lekką nadwagą też jest czasem gorąco) jestem sama jak kosmita:(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz