KOSZULKI CIĄŻOWE ZE ŚMIESZNYM NADRUKIEM [FOTO]

Dres męża, za małe ubrania, za wielkie ubrania, rozczłapane chodaki - w ciąży surowo zabronione. Ale takie koszulki - wręcz wskazane. Zobaczcie je koniecznie! Zabawne T-shirty zaprojektowane specjalnie dla przyszłych Mam.

t

Najpierw nie możesz się doczekać, kiedy zacznie rosnąć... a później marzysz o tym, by choć na chwilę znów być lekka i mieć talię. Ciąża to ten szczególny czas, kiedy nasz wygląd zmienia się baaardzo. Jeśli Twój brzuszek nie pozostawia już wątpliwości, że spodziewasz się maluszka - ciesz się tą przejściową sytuacją i uwierz, że jeszcze za nim zatęsknisz! Tymczasem podejdź do swojego stanu z humorem i zafunduj sobie ciążową koszulkę. Lubimy przecież podkreślać swoje atuty, a ciążowy brzuszek to jeden z tych atutów. Z łatwością można to osiągnąć elastycznymi, dopasowanymi do ciała T-shirtami. Można je nosić do spodni i do spódnicy, oczywiście specjalnych, ciążowych, a także do legginsów i zakładać pod mięciutki kardigan. Zdecydowane kolory podkreślą charakter stroju, a śmieszna aplikacja wywoła uśmiech na niejednej twarzy.

Niektóre z prezentowanych przez nas bluzek możesz kupić TUTAJ. Są także pracownie , w których wykonają dla Ciebie T-shirt z nadrukiem na specjalne zamówienie.

Obejrzyjcie galerię zdjęć ze specjalnymi, ciążowymi koszulkami.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz