Księżna Charlotte jest małą modnisią

Tak przynajmniej twierdzi dumny tata, książe William.

księżniczka charlotte

Wiemy już, że dzieci księcia Williama i księżnej Kate mają zapewnione dodatkowe zajęcia - uczą się wielu rzeczy od dzieciństwa, m.in. zasad savoir vivre'u przy stole czy jazdy na nartach.

Jednak nie pierwszy raz słyszymy, jak bardzo zachowanie księcia George'a i księżniczki Charlotte bywa... normalne. Pomimo miliarda rzeczy, których inne dzieci nie doświadczają, oboje są zupełnie normalnymi, słodkimi dzieciakami.

Jak się ostatnio wygadał książe William, jego córka "ma bzika na punkcie mody". Nie ujawnił jednak, czy ma to związek z ulubionym kolorem księżniczki, jakim jest różowy. Ponoć jednak rodzice starają się wychodzić naprzeciw gustom małej modnisi i wypełniają jej garderobę różowymi ubrankami oraz dodatkami. Rzadko również protestują, gdy księżniczka chce ubrać się według własnego gustu. Pod warunkiem oczywiście, że nie są to oficjalne przyjęcia.

Brytyjczycy twierdzą, że księżniczka... odziedziczyła to w genach. Nie od dziś wiadomo, że księżna Kate ma świetny gust i potrafi się zaprezentować z bardzo dobrej strony.

A jak Wam podoba się styl małej Charlotte?

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz