Ubrania z Totoro, Księżniczką Mononoke i Ponyo, czyli pomysł na prezent nie tylko dla malucha!

Fani kultowej francuskiej marki Petit Bateau każdego roku wstrzymują oddech w oczekiwaniu na informacje z kim ich ukochana marka połączy siły, tworząc nową kolaborację.

Po raz kolejny „mała łódeczka” nie zawiodła i wybrała do współpracy legendarne japońskie studio animacji Ghibli. Jednych i drugich łączy bardzo wiele. Miłość do kultury, wrażliwość, a przede wszystkim pielęgnowanie dzieciństwa i spełnianie marzeń. Magiczny duet stworzył dopracowaną w najmniejszych szczegółach kolekcję, wykorzystując do tego główne postacie z czterech najpopularniejszych filmów wyprodukowanych w japońskim Studio Ghibli: Mój sąsiad Totoro, Księżniczka Mononoke, Spirited Away i Ponyo.

Kolekcja składa się z bielizny, bluzek, sukienki oraz płaszcze przeciwdeszczowego. Skierowana jest dla dzieci i niemowląt, ale również dorosłych! Twórcy tworząc kolekcje postawili na tak mocne kolory, jak róż, niebieski, czy zielony, ale też na podstawowe odcienie pasków marinierie w granacie i czerni.

Bohaterowie ze studio Ghibli pojawiają się na ubraniach na dwa sposoby: w formie haftu, lub w formie naszywek, które można „zaprasować” w dowolnym miejscu na garderobie. Cała kolekcja została zaprojektowana naprawdę perfekcyjnie. Nawet opakowania, w które pakowane są ubrania nawiązują do japońskiej kultury i przypominają bentō, czyli postać tradycyjnego posiłku z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Kolekcja jest już dostępna w butiku Petit Bateau w warszawskiej Galerii Mokotów oraz na www.petit-bateau.pl.

 

Materiał promocyjny

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz