Sandra Kubicka dorastała bez mamy. Siedziałam i płakałam – wspomina

Mówi się, że Sandra Kubicka ma dziś wszystko: urodę, miłość i pieniądze. Ale nie zawsze było tak różowo.

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka jest drugą (po Joannie Krupie) polską modelką, której sesję opublikował magazyn Treats! Choć dziś ma wszystko, to jako dziecko doświadczyła skrajnej biedy i braku rodziców. Z mamą, która wyjechała za chlebem do USA, nie widziała się przez 5 lat.

Mama wyjechała do USA, gdy miałam 7 lat, ciężko było z pracą w Polsce, ciężko było z pieniędzmi. Pochodzę z bardzo biednej rodziny. Nie miałam rodziców obok siebie. Na mojej komunii nie było mamy. W Dzień Matki i Dzień Ojca siedziałam i płakałam... Ale miałam za to przecudownych dziadków, którzy mnie wychowali – opowiada modelka.

Kiedy skończyła 12 lat, dziadkowie zdecydowali, że dołączy do mamy w USA. Dzień po przylocie do Stanów poszła do szkoły, a rok później zainteresowała się modelingiem.

Zobacz: Piękna 8-latka została modelką. Internauci szaleją na jej punkcie

Profesjonalną karierę modelki rozpoczęła w wieku 13 lat pod wpływem matki, która namówiła ją do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą był kontrakt z agencją modelek. Doszła do finału, ale odmówiła występu w dziedzinie prezentacji dowolnego talentu i została zdyskwalifikowana. Po kilku tygodniach organizatorzy konkursu zaproponowali jej jednak kontrakt z agencją Next Model Management.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz