Do czego jeszcze może się przydać talk dla niemowląt?

Talk dla niemowląt znajduje się w arsenale każdej mamy. Sprawdź, do czego jeszcze możesz go użyć!

talk

Pewnie masz w domu talk dla niemowląt. Co prawda w ostatnim czasie jest on pod ostrzałem i coraz więcej mam z niego rezygnuje, lecz większość i tak trzyma go na czarną godzinę, gdyby jednak się przydał. Mało osób jednak wie, że talk dla niemowląt wcale nie musi służyć tylko niemowlętom. Talk ma silne właściwości absorbujące i dzięki temu nadaje się nie tylko do delikatnej skóry niemowląt. Świetnie sprawdzi się również dla dorosłych użytkowników. Do czego jeszcze może być używany talk?

Nie musisz kupować suchego szamponu!

Talk możesz użyć dokładnie tak samo jak suchy szampon. Różnice są dwie – talk jest sporo tańszy i niestety musisz chwilę dłużej poświęcić na jego rozczesywanie. Ale jeśli nie masz pod ręką suchego szamponu, a nie możesz umyć włosów, to talk jest doskonałym rozwiązaniem. Posyp włosy niewielką ilością talku, odczekaj chwilę i dokładnie rozczesz. Polecamy przede wszystkim blondynkom!

Tłuste plamy na ubraniach? To nie problem!

Tłuste plamy potrafią przysporzyć kłopotów. Niejednokrotnie nie wiedziałaś, jaki środek będzie na nie najlepszy i który okaże się naprawdę skuteczny. Teraz z talkiem bez problemu poradzisz sobie z tłustymi plamami na ubraniach. Na tłustą plamę wysyp odrobinę talku i pozostaw na godzinę. Proszek wchłonie tłuszcz. Po tym czasie wypłucz ubranie i zostaw do wyschnięcia.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz