Tata, który szyje niesamowite kreacje prosto z Disneya dla Dzieci!

Jego córeczka i synek mają życie jak z bajki. I to dosłownie!

Nephi Garcia

Tata, który jest projektantem, to dla Dziewczynki równie wielkie marzenie jak bycie księżniczką. Szczególnie, że mając takiego Tatę, spełnienie drugiego marzenia nie wydaje się być takie odległe i nierealne. Wystarczy poprosić o zaprojektowanie sukienki niczym z bajek Disneya, tak jak to zrobiła 6-letnia Lili Garcia przed rodzinną wizytą w Disney Land’zie.

Idealna kreacja?

Nie można sobie chyba wyobrazić lepszego outfitu na zwiedzanie tak magicznego i pełnego dziecięcych fantazji miejsca. Pierwszym zaprojektowanym kostiumem była sukienka Wróżki Chrzestnej z Kopciuszka. Kiedy przechadzała się po uliczkach Disney Land’u, ludzie zachwycali się jej wyglądem, pytali o miejsce zakupu takiej kreacji a nawet prosili o autograf! Dziewczynka była zachwycona, zupełnie jak jej Tata, który dzięki temu znalazł swoje nowe powołanie.

Piękna historia z happy end’em?

Tak się złożyło, że w tym samym czasie, tata Lily, Nephi Garcia, czuł, że jego praca przestała przynosić mu radość. Dotychczasowe projekty stały się mocno komercyjne i nie były już tak kreatywne jak kiedyś. Dzień po wizycie we wcześniej wspomnianym Parku Rozrywki, Nephi otrzymał zamówienie na 10 takich sukienek. To zapoczątkowało kolejny kierunek w jego karierze. Od tamtej pory projektant głównie szyje kostiumy bohaterów znanych z bajek oraz wielkiego ekranu. Jego ostatnim projektem jest przykładowo Chewbacca, futrzasty przyjaciel Hana Solo z Gwiezdnych Wojen.

Jaki jest sekret projektanta?

Nephi nie używa w swoich projektach niesprawdzonych materiałów. Przede wszystkim wybiera je na podstawie jakości, wytrzymałości oraz wykończenia. Jego ulubionymi jest między innymi naturalny jedwab.

Czyż te kreacje nie są zachwycające? Która z nas nie marzyła o takiej sukience w latach dziecięcych?

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz