Wstydzisz się swojego ciała po ciąży? Zobacz koniecznie te zdjęcia!

Każda przyszła mama wie, że jej ciało zmieni się po ciąży. Może jednak nie wiedzieć, że będzie wtedy jeszcze piękniejsze.

ciało po ciąży

„Divine Mothering” to projekt, który stara się szerzyć wiedzę na temat kobiecego ciała i jego doświadczeń. Bez względu na to, czy urodziłaś jedno dziecko czy sześcioro, zdjęcia zrobione przez założycielkę projektu, Lilianę Taboas przypomną Ci, że jesteś piękna właśnie dzięki swoim rozstępom i bliznom.

Liliana Taboas sama jest matką dwójki dzieci. Nie retuszuje zdjęć, które robi, w celu ukrycia wszelkich niedoskonałości. Po poronieniu czuła złość na swoje ciało i właśnie to smutne doświadczenie zainspirowało ją do utworzenia projektu.

„Chcę pomóc w promocji postrzegania własnego ciała i uznania dla tego, jak kobiece ciało wygląda.” – powiedziała Taboas.

Ponieważ projekt zwraca uwagę na zmiany, które przechodzi kobiece ciało w ciągu życia, Lialiana Taboas jest szczególnie zainteresowana fotografowaniem przyszłych mam i mam karmiących. Założycielka projektu ma wrażenie, że karmienie piersią i ciąża są kluczowe dla  kobiecego doświadczenia.

„Uczono nas, że musimy być `piękne`, aby być godne miłości i szczęścia. Należy przestać ranić kobiety w ten sposób. Musimy akceptować kobiety takimi, jakie są.” – przekonuje Taboas.

Chętne matki mogą wziąć udział w projekcie, poprzez udostępnienie swojej historii, dołączenie do społeczności na Facebooku lub skontaktowanie się z Lilianą i umówienie na sesję zdjęciową z dziećmi. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych dla uczestniczek – projekt celebruje macierzyństwo we wszystkich jego formach.

Zdjęcia Liliany Taboas dostępne są również w książce dla dzieci „I Will Always Be Your Mother” (z ang. Zawsze będę Twoją mamą), która uczy o relacjach między mamą a dzieckiem, od ciąży do karmienia piersią, pomagając jednocześnie mamom w zaakceptowaniu własnego ciała po ciąży.

Zobacz te przepiękne zdjęcia! >>>

kp

Zajrzyj na: https://www.eveline.eu/. Kosmetyki Eveline pomogą Ci poprawić kondycję Twojej skóry, zwalczyć cellulit, ujędrnić piersi.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

baddevil13
2016-05-28 10:31:50

re: Wstydzisz się swojego ciała po ciąży? Zobacz koniecznie te zdjęcia!

super!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz