Znamy daty wyprzedaży w sieciówkach!

Polujecie na piękne ciuszki dla swoich pociech? A może wypatrzyłyście dla siebie? To już za chwilę szykujcie się na zakupy!

wyprzedaże

Wszyscy znamy ten ból - przyciąga Twój wzrok z daleka i już wiesz, że musi być Twoja! Bluzka, sukienka, buty - bo o nich mowa - często jednak kosztują dużo więcej niż się spodziewałyśmy. Nie wspominając o cenach ubranek dla dzieci, które są przepiękne, ale często kosztują fortunę!

Właśnie dlatego stworzono wyprzedaże! Już za chwilę zaczynają się te letnie, zatem warto wiedzieć gdzie i kiedy można uderzyć, by zwiększyć swoje szanse na upolowanie wymarzonej części garderoby. Oto pełna lista:

ZARA: 21 czerwca (czwartek)

Tego samego dnia wyprzedaż w tej sieciówce rusza już od 3 lat, zatem możesz sobie zapisać, że przedostani czwartek czerwca spędzasz w chłodnym cieniu Zary. Zgodnie z tym, co można przeczytać w informacjach z newslettera, obniżki mają sięgać do 50%, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online.

H&M: 13 czerwca (środa)

W sklepach i na stronie szwedzkiej marki wyprzedaż już trwa. Tu ponownie możemy liczyć na wyprzedaż wybranych produktów aż do 50% - zarówno linii damskiej, męskiej, kolekcji premium czy ubranek dla dzieci, a także H&M Home. Wśród przecenionych produktów znajdziecie również kosmetyki oraz dodatki. H&M ostrzega jednak, że wyprzedaż trwa do wyczerpania zapasów.

 

RESERVED: koniec czerwca / prawdopodobnie 21/22.06

W tym roku marka nie ogłosiła dokładnej daty rozpoczęcia wyprzedaży. Spoglądając jednak rok wstecz spodziewamy się, że zacznie się w przedostatnim tygodniu czerwca. Przypominamy, że wyprzedaże w polskiej sieciówce sięgają nawet 80%, dlatego warto rozejrzeć się już teraz za tym, co chcielibyśmy kupić. 

 

 

AK

Źródło: http://kobieta.gazeta.pl

 

 

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz