Zabiegi medycyny estetycznej po porodzie (ZDJĘCIA BEZ RETUSZU plus recenzja)

Recenzja zabiegów medycyny estetycznej, którym poddała się jedna z naszych Czytelniczek w gabinecie medycyny estetycznej Skin Concept. Czy wyszła stamtąd zadowolona? Przeczytajcie i obejrzyjcie zdjęcia przed i po!

Ola

Moja przygoda z kosmetologią zaczęła się, gdy moja córka miała pięć miesięcy. Odezwała się do mnie redaktor naczelna portalu Supermamy z propozycją przetestowania kilku zabiegów dla młodych mam i uwiecznienia efektów kuracji na zdjęciach. Muszę przyznać, że okazja ta pojawiła się w idealnym momencie, bo choć nie przytyłam zbyt dużo, bardzo martwił mnie stan mojej skóry.

Przed ciążą ważyłam 60 kg, jednak przez pierwsze miesiące męczyły mnie koszmarne mdłości. Istniała groźba hospitalizacji i podłączania mnóstwa kroplówek. Na szczęście wyniki były na tyle dobre, że mogłam męczyć się z mdłościami w domowym zaciszu. Efektem tej wymuszonej diety była utrata niemal 8 kg, co odbiło się na kondycji mojej skóry.

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

M.
2015-09-10 13:16:24

re: Zabiegi medycyny estetycznej po porodzie (ZDJĘCIA BEZ RETUSZU plus recenzja)

No wg mnie te efekty tyłka nie urywają i po zerknięciu na cennik jednak wolałabym zainwestować w karnet na siłownię / basen albo ćwiczyć w domu :) Nie zdecyduję się na pewno.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz