[KONKURS] Najlepszy Tata na Świecie!

Weź udział w konkursie i podaruj swojemu Mężczyźnie prezent na Dzień Ojca!

tata
Tata to praca na pełny etat. Może na początku jest nieco łatwiej, kiedy lwią część obowiązków przy noworodku wykonuje Mama. Są jednak tacy Ojcowie, którzy nie dają się zepchnąć na "drugi plan" i od samego początku aktywnie uczestniczą w życiu Malucha: przewijają, tulą w nocy podczas ząbkowania, pędzą z pracy na złamanie karku, tylko po to, by spędzić jak najwięcej czasu ze swoją Rodziną.
 
Są też świadkami pierwszych kroczków, zachwytów nad światem i pierwowzorem Mężczyzny dla Dziecka. Może nie są powiernikami pierwszych sekretów jak Mama, ale za to są pierwszymi Nauczycielami jazdy na rowerze, partnerami we wspólnej zabawie i wygłupach. Budują specjalną więź ze swoimi Ratoloślami, taką, której Mamy nie zrozumieją. Angażują się, planują wspólne wakacje i wycieczki. 
 
Chcemy, aby tegoroczny Dzień Ojca był i dla nich wyjątkowy, dlatego przygotowaliśmy dla Was konkurs z okazji tego dnia!
 

Wystarczy przesłać nam na adres redakcja@supermamy.pl maila z opisem najsłodszej sceny, jakiej byłaś świadkiem, a której bohaterami było Twoje dziecko/Twoje dzieci oraz ich Tata!

 
Dla 4 odpowiedzi, które roztopią nasze serca, przygotowaliśmy zestaw nagródy w postaci męskich perfum Burberry Brit Rhytm Intense oraz najnowszej książki "Odetchnij od miasta" autorstwa Aleksandry Bogusławskiej (wyd. Buchmann), która jest niesamowitym przewodnikiem po agroturystykach ukrytych w najdalszych zakątkach Polski oraz opowieścią o ludziach, dla których prowadzenie domu gościnnego to prawdziwa pasja. Przewodnik jest podzielony na różne kategorie – znaleźć można w nim zestawienie miejsc wyróżniających się pysznym jedzeniem, domy idealne na spędzenie czasu z dziećmi, a także na odpoczynek i „święty spokój” oraz posmakowanie prawdziwego życia na wsi. Do każdego z wybranych przez autorkę miejsc dołączona została lista okolicznych atrakcji – „prawdziwych perełek”, historycznych i kulturalnych ciekawostek. „Odetchnij od miasta” to książka, która pomoże wszystkim znaleźć idealne miejsce na wypoczynek, również razem z dziećmi oraz zmieni myślenie o podróżowaniu po Polsce!
 
 
A oto czekające na Was męskie perfumy od Burberry Brit Rhytm Intense o drzewnej kompozycji zapachowej!
 
 
Swoją odpowiedź wyślij na adres redakcja@supermamy.pl do 17.06.2018 do 23:59. W treści maila dodaj koniecznie:

1) trzy poniższe oświadczenia:

A. „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „Najlepszy Tata na Świecie” i akceptuję jego treść w całości.”

B. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „Najlepszy Tata na Świecie”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”

C. „Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „Najlepszy Tata na Świecie”

2) imię i nazwisko

3) adres i numer telefonu do wysyłki nagrody

Na Wasze prace czekamy do 17.06.2018 do godziny 23:59. Z laureatami skontaktujemy się mailowo.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz