Nowe pieluszki Pampers - zdumieni rodzice: Gdzie się podziało siusiu?

Pampers wprowadza na rynek nowe, ulepszone pieluszki Active Baby-Dry. Dzięki trzem chłonnym kanalikom powierzchnia pieluszki jest rano tak sucha, jak była wieczorem, a brak efektu ciężkiej i mokrej pieluchy zapewnia dziecku komfort.

Pieluszki

Mokra pielucha z rana to nic przyjemnego

Rodzice zrobią wszystko, żeby ich dziecko spało jak najlepiej – czułe pocałunki na dobranoc, wygodne łóżeczko, miękka piżamka i oczywiście świeża pieluszka to obowiązkowe pozycje w arsenale każdej mamy i każdego taty. Niestety, nocny sen jest często przerywany przez mokrą niekomfortową pieluszkę. Nikt tego nie lubi! Jak podkreśla psycholog dziecięcy, Marta Żysko-Pałuba – Sen to podstawowa i główna czynność dla niemowląt, które śpią przez mniej więcej połowę doby. W czasie snu w organizmie małego dziecka zachodzi bardzo wiele ważnych procesów, co sprawia, że pora nocna bywa dla nich wyjątkowo intensywna. Kiedy Maluch opanuje spanie nocne, zdarza się, że śpi nieprzerwanie przez 12 godzin, nosząc jedną i tę samą pieluszkę. W czasie nocnych godzin maluch produkuje mocz, którego ilość odpowiada 2-3 butelkom mleka. Mokra pielucha może przeszkodzić w odpoczynku i zakłócić spokojny sen. Dlatego, w tym czasie niezwykle ważne staje się utrzymanie suchej skóry i komfortu dziecka, co wpływa pozytywne na jego sen i cały rozwój.

Suchość od wieczora do rana

Nowe pieluszki Pampers Active Baby-Dry mają 3 rewolucyjne kanaliki chłonne, które zapewniają nawet do 12 godzin suchości w nocy – Nowe pieluszki Active Baby-Dry z 3 kanalikami chłonnymi pomagają równomiernie rozprowadzić wilgoć na całej powierzchni pieluszki, wchłaniając ją skuteczniej by utrzymać suchość nawet do 12 godzin – podkreśla Mariola Mirek ekspert marki Pampers. – Gdy płyn rozprowadzany jest w pieluszce, zachowuje ona elastyczność i strukturę w miarę jej napełniania, co ogranicza jej objętość i zwiększa wygodę dziecka, zapewniając mu uczucie suchości po przebudzeniu takie, jak wieczorem – dodaje Mariola Mirek. 

Najwyższa jakość – z Polski

Nowe pieluszki Pampers Active Baby-Dry, wytwarzane są w warszawskiej fabryce Pampers, która od ponad 20 lat z sukcesem wdraża kolejne innowacje marki. W polskim zakładzie produkowane są pieluszki Pampers, z których każdego dnia korzysta 3 miliony dzieci od Kapsztadu po Władywostok.  

Wsłuchujemy się w potrzeby

W centrum każdej zmiany proponowanej przez markę Pampers leżą potrzeby dziecka i jego rodziców - zgodnie z filozofią P&G, wedle której wszelkie stosowane w produktach innowacje mają czynić życie ludzi choć odrobinę lepszym i łatwiejszym każdego dnia. Dlatego tak ważna jest dla nas opinia mam. W naszym centrum badań i rozwoju w Schwalbach co tydzień gościmy około 1200 mam z dziećmi w wieku pieluszkowym, by razem z nimi pracować nad innowacjami. Udoskonalamy pieluszkę aż do momentu, gdy całkowicie zaspokaja ona ich oczekiwania i dopiero wtedy wchodzi do  produkcji – tłumaczy Mariola Mirek, Procter & Gamble Polska.

Gdzie się podziało siusiu?

Gdy rodzice wypróbowali nowe pieluszki Pampers Active Baby-Dry, bardzo zaskoczyło ich to, że rano pieluszka nie była przepełniona a wkład chłonny nie zbrylał się, ani nie przesuwał. Przedstawiciel Pampers Mariola Mirek wyjaśnia – Zaprosiliśmy ponad 10 000 mam  do przetestowania nowej technologii, która chroni dzieci przed wilgocią. Rodzice byli zdumieni suchością nowej pieluszki, a większość z mam potwierdziła, że była to najbardziej sucha pieluszka zakładana na noc, jaką kiedykolwiek wypróbowały.

Dlatego zapraszamy wszystkich rodziców w Polsce do przetestowania nowych pieluszek Pampers Active Baby-Dry – wkrótce sami będziecie się zastanawiać, gdzie się podziało siusiu, ciesząc się suchym porankiem wspólnie z Waszym maluchem! 

Źródło: Materiały prasowe Pampers

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz