5 sennych trików na nocnych marków

Jeśli Twój maluch ma problemy z przesypianiem nocy, zdecydowanie powinnaś przeczytać ten artykuł. Senni maruderzy utrudniają życie nie tylko sobie, ale również rodzicom, którzy nie mają czasu na regenerację organizmu po całym dniu pełnym wyzwań. Co można zrobić, by przechytrzyć naszego małego nocnego marka?

maluch ziewa

Wychowanie dziecka to niekończący się maraton wyzwań oraz bezmiar trudności do pokonania. Te z nas, które wychowanie przynajmniej jednego dziecka mają już za sobą, wiedzą o czym mowa. Niekontrolowane napady złości, budząca się z miesiąca na miesiąc potrzeba samodzielności oraz niczym nie uzasadniona zmiana upodobań (jednego dnia Twoje dziecko przepada za marchewką, drugiego natomiast jest ona najbardziej znienawidzonym warzywem na ziemi). Nie ma co się oszukiwać, łatwo nie jest, bycie mamą to ciężka praca. A bycie rodzicem dziecka, które ma problemy ze spaniem?

Na koniec dnia każda pracująca na pełen etat mama marzy o tym, by wreszcie odpocząć i zregenerować siły na kolejny dzień. Nie da się ukryć, że dziecko, które nie lubi chodzić spać lub budzi się co godzinę, potrafi skutecznie pokrzyżować takie plany.

Dalej znajdziesz 5 prostych, praktycznych porad, które mogą pomóc Ci pokonać ten problem.

Komentarze (4)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-02-23 17:03:46

re: 5 sennych trików na nocnych marków

słabe..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ja
2015-02-23 10:05:29

re: 5 sennych trików na nocnych marków

ale bzdury ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Karina
2015-02-24 11:19:59

A to ciekawe, bo ja tak ze swoim synkiem, może nie tak samo, a podobnie, robię od urodzenia niemalże i mały przesypia całe noce, śpi po 12-14 godzin, właściwie bez przerwy (no chyba że ząbkuje albo coś mu się śni albo miał ciężki dzień, pełny emocji), a tak, to śpi super i oczywiście sam zasypia zazwyczaj, a dodam że ma 2 i pół roku!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ja
2015-02-23 00:16:32

re: 5 sennych trików na nocnych marków

0 23 :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz