Aktywna mama z dzieckiem - ćwiczenia z niemowlaczkiem

Znajdź klub fitness, który ma w swojej ofercie zajęcia sportowe dla mam z niemowlętami. Będziesz zachwycona - i Ty, i Twój skarb!

Aktywna mama

Koniec z wymówkami! Niech ani małe dziecko, ani brzydka pogoda nie pozwolą Ci się wymigać. Znaleźliśmy klub fitness, który ma w swojej ofercie zajęcia sportowe dla mam z niemowlętami. Są to ćwiczenia gimnastyczne z wykorzystaniem technik pilatesu oraz przy użyciu piłek.

Mamy mogą wykonywać je samodzielnie lub wspólnie z bobasem. Program wzbogacony jest o trening i masaż niemowlęcia. Na zajęcia możesz zapisać się już nawet trzy miesiące po porodzie, co umożliwi Ci szybki powrót do formy. Wiemy, że w Waszych miastach także są miejsca, gdzie znajdziecie aktywności dla mam z maluszkami.

Słyszeliśmy o specjalnym programie zajęć taneczno-ruchowych w języku angielskim dla mam z niemowlakami już od 4 miesiąca życia. Prawie każdy kompleks basenowy posiada w swojej ofercie naukę pływania dla niemowląt. Już nie powiesz: „Ja nie mogę ćwiczyć, bo nie mam z kim zostawic dziecka”. Wiosna wreszcie przyszła, a wraz z nią nowe siły i chęci. Pakuj plecak swój i swojego szkraba i do dzieła!

Przeszukaj internet wpisując w Google nazwę swojej miejscowości i hasła: „aktywna mama i dziecko”, „ćwiczenia dla mam i niemowląt” itp., rozejrzyj się wśród ogłoszeń w lokalnych gazetach. Niech Twoje dziecko ma zawsze przed oczami uśmiechniętą, wysportowaną, pełną sił witalnych mamę. Nic tak nie poprawia humoru i nie dodaje energii jak sport. Przecież wiadomo, że aby mieć siłę wychowywać swój skarb, trzeba gdzieś ładować akumulatory.

A.L-S

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz