Ale rower! TAGA Bike dla mamy i malucha

Wiosna w pełni. Pogoda jest tak piękna, że zapewne wróciłyście już z pierwszej rodzinnej wycieczki rowerowej. Z cyklu „znalezione w sieci” - cudowny wynalazek dla aktywnych mam, którym nie wystarcza zwykły fotelik rowerowy dla dziecka.

taga

Na razie muszę zadowolić się swoim starym góralem i dokupić fotelik rowerowy dla mojego synka. Ale na drodze moich nieustających poszukiwań perfekcyjnego rozwiązania dla rodzinnych wycieczek rowerowych z 18-miesięcznym teraz dzieckiem pojawił się rower TAGA - jeżdżący ideał!

Najpierw zachwyciłam się na Gazelle cargo bike, ale mój maluch był jeszcze za mały, by planować taki zakup. A kilka dni temu odkryłam w sieci TO cudo!

Nie będę owijać w bawełnę, drogi jak diabli. W Stanach jakieś 1,5 tys. dolarów, w Polsce około 6-7 tys. złotych. Jednakże jakość, funkcjonalność, bezpieczeństwo i pomysłowość na miarę Mercedesa klasy S.

TAGA to połączenie roweru ze spacerówką. Wynalazek ten opracował i opatentował międzynarodowy zespół specjalistów - projektantów przemysłowych i inżynierów mechaniki w oparciu o doświadczenia producentów rowerów i wózków. TAGA, jak zapewnia producent, to najwyższe standardy techniczne, innowacyjne rozwiązania technologiczne i wysokiej jakości materiały.

Dla mnie TAGA to marzenie. Mieszkam na osiedlu, gdzie jest dużo ścieżek rowerowych i rzut beretem do lasu z wytyczonymi szlakami dla rowerów. Zanim urodziłam dziecko, jeździłam na rowerze ok. 20 km dziennie. Brakuje mi tego bardzo.

Odkąd mój synek jest na świecie, wyjątkowo cenię sobie wygodę i zwykły fotelik przymocowany do roweru to dla mnie za mało. Lubię łączyć podróże rowerem oraz spacery z zakupami. Rower plus dziecko w zwykłym siodełku - o zakupach mogę zapomnieć. A o wizycie w centrum handlowym nawet nie mam co marzyć. Bardziej oboje z maluchem umęczylibyśmy się, niż to warte. To komfort, móc wiedzieć, że w każdej chwili moje dziecko może pójść spać, wygodnie ulokowane w foteliku lub możemy wsiąść do autobusu i pokonać dłuższy dystans bezpiecznie, kiedy nagle zmieni się pogoda. Co więcej, a nie wierzyłam w to, kiedy pierwszy raz zobaczyłam Tagę, ten wehikuł mieści się po złożeniu w bagażniku przeciętnego samochodu.

Producent oferuje wiele przydatnych akcesoriów do roweru. Daszek, osłona słoneczna i przeciwdeszczowa, drewniany kosz do jazdy dla dwójki dzieci, adapter do fotelika samochodowego dla niemowląt, ochraniacz na nóżki, kosz na zakupy - wybierasz to, czego potrzebujesz i jednym sprawnym ruchem montujesz.

Chcę go mieć!

Zobaczcie dalej, jakie udogodnienia posiada TAGA.

A.L-S

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz