Bambino jest z nami już 60 lat!

Bambino to troska, czułość, delikatność, zaufanie, rodzinna tradycja… To uwielbiana przez Polki polska marka, która `od zawsze` była w naszych domach, pomagając dbać o skórę najmłodszych.

Miś Bambino

Oliwka, krem, szampon. Chyba nie ma ani jednej mamy, a dziś już także babci naszych dzieci, która nie kojarzyłyby tego zapachu, różowego pudełka i nie miały w związku z tym rozmaitych, ciepłych, rozkosznych wspomnień. Tak, zapach Bambino to zapach rozkosznego, różowego bobasa. Zgadzacie się?

Kosmetyki Bambino są obecne w polskich domach już od 60ciu lat – w tym czasie w życiu polskich rodzin wiele się zmieniło, ale mimo że dziś żyjemy zupełnie inaczej niż nasze babcie i mamy, prowadzimy o wiele bardziej intensywny styl życia i mamy o wiele większe spektrum wyborów konsumenckich, to cały czas czerpiemy z ich wiedzy i doświadczenia w wychowywaniu dzieci, przekazując kolejnym pokoleniom, niezmienne na przestrzeni dekad, rodzinne wartości, rytuały czy przedmioty – stanowiące niezachwiany fundament spajający każdą familię. To właśnie te „rodzinne skarby” przekazywane przez nasze kochające babcie i mamy zawsze będą dla nas najcenniejsze, bo wiemy, że zostały nam ofiarowane w trosce i z miłości. Dlatego też w kwestii pielęgnacji maluchów Polki pozostają wierne rodzinnym tradycjom… 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz