Bliźnięta, które przyszły na świat, trzymając się za ręce

Wzruszający widok stał się udziałem całego zespołu dokonującego cesarskiego cięcia, a mama dostała najpiękniejszy z możliwych prezentów na Dzień Matki.

twins

Sarah Thistlethwaite, 32-letnia mama z Ohio zapamięta datę 9 maja 2014 roku jako najwspanialszy dzień w jej życiu. Tego dnia wydała na świat dwie córeczki - identyczne bliźniaczki. Po porodzie dziewczynki musiały przebywać w inkubatorze podłączone do aparatury wspomagającej oddychanie, ale już 11 maja szczęśliwa mama mogła je przytulić, tym samym otrzymując najpiękniejszy prezent z możliwych z okazji Dnia Matki (w USA Dzień Matki obchodzony jest w drugą niedzielę maja).

Lekarze mówią, że takie ciąże zdarzają się niezwykle rzadko - raz na 10 tysięcy, dziewczynki bowiem w macicy zdajdowały się w jednym worku owodniowym i dzieliły wspólnie jedno łożysko. Wyjątkowości dodaje im fakt, że opuściły brzuch mamy trzymając się za ręce. Trzymały się tak wciąż, nawet kiedy doktor podniósł je w górę, by pokazać je rodzicom. Dziewczynki są zdrowe i opuszczą szpital już za dwa do czterech tygodni, kiedy lekarze zyskają pewność, że maleństwa będą w stanie bez przeszkód samodzielnie oddychać.

Zobaczcie niezwykłe zdjęcia.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz