Coś mi tu śmierdzi czyli rzecz o...

... kupce. Zawartość dziecięcej pieluszki to jeden z najczęściej poruszanych tematów wśród świeżo upieczonych mam.

kupka

Dla niedoświadczonych mam wszystko, co wiąże się z ich nowonarodzonym maleństwem jest nieznane, ciekawe i intrygujące. Także zawartość pieluszki. Nie wiadomo do końca, czego się spodziewać. Czy to temat, który warto poruszać? Oczywiście! Wygląd niemowlęcej kupki oraz to, jak często się pojawia świadczy o tym, czy to, co maluszek zjada, służy mu czy nie i czy jest zdrowy.

Rodzicowi wystarczy podstawowa wiedza na temat wyglądu, konsystencji i zapachu kupki jego dziecka, a wszelkie niepokojące objawy i tak należy zgłosić lekarzowi.

Jakie jest zatem minimum wiedzy, którą powinnaś mieć na temat kupki swojego maleństwa?

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Betris
2015-06-30 09:31:24

re: Coś mi tu śmierdzi czyli rzecz o...

Ta kupka to sen zabiera matce z powiek. Alanek był mały to miał za rzadką kupkę i alergie pokarmową, potem w wieku 5 lat zaczęły się zaparcia. Babcia ciągle a to da banana albo batonika i dziecko zaciśnie a potem płacze bo nie może się załatwić. Czasem muszę podać dicopeg junior inaczej samo nie pójdzie. Babcia ma już zakaz dawania Alankowi słodyczy i bananów bez uzgodnienia tego ze mną. Wcześniej nie miałam nad tym kontroli co je moje dziecko u babci i w jakiś ilościa ... ch czy pije wodę czy napoje gazowane... Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz