Długie karmienie piersią - nie ma limitu? Zdjęcia i historie matek

Natalie McCain swoimi zdjęciami udowadnia: Nie ma limitu czasu, jeśli chodzi o karmienie piersią.

Natalie McCain

Natalie mówi o sobie: "Oboje swoich dzieci karmiłam piersią bardzo długo, ale czułam ogromną presję, aby przestać to robić, ze względu na to, jak postrzega to społeczeństwo".

Natalie ma nadzieję swoimi fotografiami z tej serii pokazać, że matka, która karmi piersią dziecko dłużej niż rok, nie jest matką, która "ciągle karmi", ale matką, która "karmi po prostu". Karmienie piersią, obok istotnych korzyści, jak wzmocnienie odporności dziecka czy zmniejszenie u matki ryzyka zachorowania na raka piersi, jest po prostu podawaniem dziecku pokarmu. Jeśli naturalny pokarm matki przez rok dawał korzyści, to dlaczego nagle, w jakiś nadprzyrodzony sposób, ma przestać być korzystny i stracić swoje właściwości? Żadna matka nie musi się wstydzić ani krygować, że karmi piersią dwu-, trzy- czy nawet czteroletnie dziecko. Nie ma w tym nic złego!

"Mam nadzieję, że moje fotografie, wraz z krótkimi do nich komentarzami mam pokażą, że długie karmienie piersią jest tym, czy w rzeczywistości jest: Kontynuacją tego, co naturalne i piękne." - dodaje Natalie.

Natalie McCain swoim projektem rzuca jasne światło na bardzo kontrowersyjny wśród mam temat długiego karmienia piersią. Pokazujemy Wam część jej prac wraz z komentarzami bohaterek zdjęć na następnych stronach. Zobaczcie koniecznie! >>>

 

Komentarze (9)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-01-27 23:03:17

Każda z nas robi jak uważa. Co to znaczy, że karmi za długo??? Każdy sposób by dbać i swoje dziecko jest dobry.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-01-27 23:02:39

Każda z nas robi jak uważa. Co to znaczy, że karmi za długo??? Każdy sposób by dbać i swoje dziecko jest dobry.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
M.
2017-01-27 16:11:28

Matka ,która tak długo karmi ma chyba coś z głową.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Moni
2017-01-26 22:04:07

Ja swoja pierwsza corke karmilam 20.5miesiaca nic nie widzialam w tym zlego karmila bym ja do 3lat pewnie gdybym nie zaszla w druga ciaze.Glaskala ja prztulalam ja trzymala sobie piers jak butelke ale nie karmila bym jej dluzej niz 3lata.Teraz gdy ma 3lata to juz nie wyglada tak slodko nie potrafi juz ssac chociaz podchodzi i probuje.Wiem ze potrzebuje mojej bliskosci i zazdrosci mniejszemu dziecku,ale ja sie czuje nie konfortowo tracą to mi o zboczenie i zlosci jak probuje wymucic to mimo ze j ... ej tlumacze..Jednak to jest nie samczne zreszta wiecznie dzidziusiami nie beda pozwolmy im troszke dorosnac i tak maja z nami nie widzialna pepownine poki nie ułoża sobie zycia i nie wyjda z domu.:) Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz