DUŻE PODOBIEŃSTWO DZIECKA DO RODZICA - ALE AŻ TAKIE?

Te dzieci wyglądają dokładnie tak, jak ich rodzice. Po prostu klony!

dziecko

„Oczy mamy, usta taty…”, „Cała ty”, „Tata się syna nie wyrzeknie….” – te i wiele podobnych komentarzy to stały rytuał podczas spotkań z młodymi rodzicami. Znajomi i rodzina koniecznie chcą znaleźć podobieństwo nowo narodzonego brzdąca do mamy lub taty. „Lub” – bo oczywiście temat ten potrafi budzić spory i niezgodności z obu stron. Co ciekawe, zazwyczaj świeżo upieczeni rodzice mają najmniejszą presję na wyszukiwanie podobieństw i orzeczenie, do kogo bardziej podobne jest dziecko.

Dziedziczenie pewnych cen to skomplikowana, lecz dość przewidywalna układanka, na temat której genetycy wiedzą coraz więcej. Geny dzieli się na dominujące i recesywne. Do tych pierwszych (które „łatwiej”) się dziedziczy należą m.in. ciemne włosy i ciemne oczy.

Czytelnicy portalu HuffingtonPost.com wzięli udział w świetnej akcji i wysłali na forum zdjęcia swoich dzieci i swoje własne, zrobione w podobnym wieku. Niektórzy wyglądają jak dwie krople wody! Mówi się - klon matki albo ojca. Zobaczcie właśnie takie klony.Zapraszamy do galerii!

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

jan anonim ;)
2015-12-12 18:08:29

re: DUŻE PODOBIEŃSTWO DZIECKA DO RODZICA - ALE AŻ TAKIE?

ilość reklam wokół rozpieprza mózg

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz