Oszałamiające zdjęcia pokazują dokładnie, jak wygląda dziecko w łonie matki [ZDJĘCIA]

Ta fotografka, zanim sama stała się mamą, udokumentowała 99 porodów.

noworodek

Marry Frmont jest fotografką porodową. Swoją fotograficzną przygodę rozpoczęła w 2011 roku, ale zrobiło się o niej głośno za sprawą jej niezwykłych zdjęć noworodków. Marry nie tylko fotografuje porody, ale i dzieci w pozycji embrionalnej. Ułożenie w tej pozycji jest tak naturalne dla maluszków, gdyż przez dziewięć miesięcy bezpiecznie kulą się pod matczynym sercem. Dzieci wcale nie mają ochoty zbyt szybko "rozprostować kości". Choć poród to dla nich ciężka przeprawa i wydostanie się z kanału rodnego wymusza chwilowe wyciągnięcie ich ciałek, to zaraz potem dzieciaczki znów zwijają się w kłębuszek.

"Kiedy byłam obecna przy pierwszym porodzie, który fotografowałam, położna pokazała rodzicom, jak ich dziecko było ułożone w łonie matki. Zakochałam się tak bardzo w tym zdjęciu, a także zauważyłam, że dla rodziców to także wiele znaczy. Widzisz malucha już po porodzie, ciężko sobie wyobrazić jak się mieścił, gdy był w tobie. Po tym porodzie często prosiłam położną, by tak ułożyła dziecko do zdjęcia oczywiście, jeśli temperatura była odpowiednia i był na to czas" - wspomina Marry.

To niesamowity przypadek, że setny poród Marry był jej własnym porodem. Jej córka Liv urodziła się 6 lipca, a ostatnie zdjęcie w galerii to jej dziecko. Fotografię zrobił przyjaciel i uczeń Marry - Lebke Koppens.

Kiedy Marry sama została mamą, upewniła się, że to co robi, ma niezwykłe znaczenie.

Przekonaj się, jak wygląda dziecko w łonie matki >>>

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kaja
2017-02-18 11:37:45

Jak mozna walić tyle reklam,??? Rozumiem pod zdjęciami, ale nad? Serii aż tyle kasy wam płacą?????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz