Jadowity pająk z kiści bananów ukąsił dwulatka

Evan Waters to dwulatek z Wielkiej Brytanii, który natychmiast musiał udać się do szpitala, bo został ukąszony przez jadowitego pająka, który ukrył się w kiści bananów.

Evan Waters

Dziecko krzyczy z bólu

Evan był w domu z mamą Kellie Knight (29 lat). Poprosił o banana, którego mama kupiła mu w sklepie i sięgnął do torby z zakupami. Gdy włożył rączkę po owoc, poczuł ogromny ból. Kobieta zobaczyła, że prawa rączka synka puchnie bardzo szybko, dłoń zrobiła się bardzo twarda, a chłopiec nie mógł poruszać palcami. Przerażona mama natychmiast udała się z dzieckiem do szpitala. To właśnie tam dowiedziała się, że jej dwulatek został ukąszony przez jadowitego pająka. Dziecko musiało zostać w szpitalu przez dwa dni, lekarze zadecydowali o podawaniu antybiotyków i innych leków.

Chore dziecko

W Europie ukąszenie przez jadowite pająki zdarza się rzadko, dlatego informacja o chłopcu, który został ukąszony przez pająka, szybko trafiła do mediów. Kellie Knight w jednym z wywiadów powiedziała: „Nie ma nic gorszego niż widok dziecka w takim stanie i świadomość, że nie można mu w żaden sposób pomoc. Lekarz powiedział, że to ugryzienie i że nigdy nie widział czegoś podobnego.”. Nadal nie wiadomo, jaki to był pająk. Mama chłopca uważa, że to tarantula lub czarna wdowa.

Jadowity pająk w domu

Kellie Knight uważa, że jadowity pająk mógł się wydostać z pudełka z bananami, które kupiła w sklepie Aldi. Kobieta skontaktowała się z przedstawicielami sklepu. Ich zdaniem pająk „wkradł się” do pudełka z bananami, kiedy czekało na transport z magazynu do sklepu w Wielkiej Brytanii. Przepraszają na incydent i oferują bon na zakupy w wysokości 400 funtów. Nie wiadomo, czy Kellie Knight zamierza jeszcze robić zakupy w sieci Aldi. A co się stało z pająkiem? Prawdopodobnie spłoszył się i uciekł.

md

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz