Dziecko zmartwychwstało w ramionach swojej matki

Brzmi jak sensacja, a jednak nią nie jest. Przypominamy niezwykłą historię przedwcześnie narodzonych bliźniąt!

bliźniaki

O przypadku Jamiego i Emily, dzieci Kate i Davida Oggów  z Queensland w Australii, mówiły media na całym świecie. Co jakiś czas przypomina się o tym, bo histroria jest naprawdę z pogranicza cudu. 

Bliźnięta przyszły na świat 25 marca 2010 roku w 27 tygodniu ciąży drogą cesarskiego cięcia. Po chwili od narodzin okazało się, że jedno z nich, chłopiec, który łono matki opuścił jako pierwszy - nie żyje. Lekarze nie zwlekali z poinformowaniem o tym rodziców. Położna położyła chłopca na piersiach matki, by ta mogła się z nim pożegnać.

Oboje rodziców tulili maleństwo do siebie, przemawiając do niego czule i próbując ogrzać jego maleńkie, "martwe" ciałko.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

mama 2 księżniczek
2015-03-16 06:21:30

re: Dziecko zmartwychwstało w ramionach swojej matki

No właśnie i to jest to mama wie najlepiej co dziecko potrzebuje ale moim zdaniem powinno tak właśnie być ze jeśli coś pójdzie nie tak powinni zostawić je matce ba tak długo ile się da chyba że niechce a nie ze umarło dobra pozegnaj się i dziecko do wora będą badania na nim przeprowadzać albo powiedzą umarło i zabiorą nawet nie pokaza mamie maleństwa by mogła je przytulić

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz