Karmienie piersią - bezterminowo, bez ograniczeń (PIĘKNE ZDJĘCIA)

Każdy pretekst jest dobry, by mówić i pisać o karmieniu piersią.

kp

Każdy pretekst jest dobry, by mówić i pisać o karmieniu piersią, a my na naszym portalu nawet nie potrzebujemy ku temu pretekstu. Po prostu uważamy, że pokazywanie tego, że karmienie piersią jest czymś normalnym, zdrowym i zwyczajnym to nasz obowiązek. To samo czynią tysiące mam na całym świecie, publikując zdjęcia, na których karmią swoje pociechy, w serwisach społecznościowych. Dołączyły się do nich już jakiś czas temu gwiazdy. Na przykład Giselle Bundchen czy Olivia Wilde. Każda akcja propagująca karmienie naturalne jest potrzebna, by uczynić zarówno temat długiego karmienia piersią, jak i karmienia w miejscach publicznych, tematami mniej tabu.

Przecież karmienie jest zupełnie naturalnym aktem pomiędzę mamą a dzieckiem. Nieważne, czy karmisz pół roku czy dwa lata, każda chwila dziecka, którą spędzi przy piersi, zasługuje na celebrację.

Obejrzyj naszą galerię zdjęć, na których zobaczysz mamy karmiące noworodki, karmiące kilkuletnie dzieci, karmiące publicznie, a nawet karmiące dwoje dzieci w różnym wieku na raz. Naszym zdaniem trudno o słodsze i piękniejsze obrazy!

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-06-28 19:43:47

re: Karmienie piersią - bezterminowo, bez ograniczeń (PIĘKNE ZDJĘCIA)

Sama jestem bardzo tolerancyjna, ale co to ma być na zdjęciu 13?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-06-28 17:55:17

re: Karmienie piersią - bezterminowo, bez ograniczeń (PIĘKNE ZDJĘCIA)

Numer 14 - to ja podziękuję... Ała :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz