KARMIENIE PIERSIĄ - masz jakiś problem? Pozbądź się go!

Byś mogła cieszyć się z tego pięknego przeżycia, z magicznych chwil spędzanych razem w bliskości i z radością patrzeć, jak dziecko zdrowo rośnie.

kp

Dowiadujesz się, że jesteś w ciąży, mówisz o tym swojemu partnerowi, cieszycie się razem. Dziewięć  miesięcy mija jak bajka, dbasz o siebie jak nigdy, odpoczywasz, łapiecie ostatnie chwile tylko we dwoje. Po drodze uczęszczacie razem do szkoły rodzenia. Tam wszystko wygląda różowo – mówią Wam, że na pewno sobie ze wszystkim poradzicie, że problemy owszem, pojawiają się, ale to bardzo mały odsetek przypadków.

Należałoby dosypać do powyższego obrazka łyżkę dziegciu. Napiszemy tu o problemach związanych z karmieniem piersią. Nie po to, by straszyć przyszłe mamy, ale po to, by je dobrze przygotować na to, co, poza sytuacją normalną, naturalną, może się przydarzyć. Medyczne, bardzo teoretyczne wykłady w szkołach rodzenia okazują się niewystarczające w starciu z poporodową rzeczywistością.

Wiadomo, że najlepiej dobrze poznać wroga, by skutecznie go potem okiełznać. Jeśli dowiesz się, jakie mogą wystąpić problemy, niewiele rzeczy Cię zaskoczy i łatwiej Ci będzie szybko i bez strat z nimi sobie poradzić. Znajdziesz w tym miejscu informacje, które często gubią się w gąszczu innych. Jest to kilka konkretnych, dobrych rad, których próżno szukać w poradnikach, a nawet jeśli się w nich znajdują, to, ogarnięte euforią, tak typową dla okresu ciąży, zgrabnie je omijasz. Czytasz przecież tylko o pozytywach.

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz