Kosmiczne łyżeczki i giętkie sztućce do nauki jedzenia

Nauka samodzielnego jedzenia to nie lada wyzwanie dla Twojego brzdąca. Zobacz jakie niesamowite rozwiązania oferują producenci akcesoriów do karmienia niemowlęcia.

kosmiczna łyżeczka

Nauka samodzielnego jedzenia to nie lada wyzwanie dla kilkumiesięcznego brzdąca. Producenci niemowlęcych akcesoriów do karmienia prześcigają się w tym, by uczynić tę naukę łatwiejszą. Bo na drugim miejscu, zaraz po bezwzględnym bezpieczeństwie malucha, jest wygoda i... design. W sklepach znajdziesz m.in. bardzo pomysłowe łyżeczki, które potrafią z łatwością dopasować się do malutkiej, nieporadnej jeszcze dłoni Twojego dziecka.

I tak, firma Baby Ono oferuje urocze elastyczne łyżeczki z możliwością nadawania kształtu. Są zrobione z plastycznego tworzywa, które zapamiętuje nadany im kształt. Bez trudu mogą posługiwać się nimi zarówno dzieci praworęczne, jak i leworęczne. Są śliczne i kolorowe. Cena: 8 zł.

Wygodne, innowacyjne i bardzo gustowne, występujące w kilku wersjach kolorystycznych, są również giętkie sztućce – nowość firmy BOON. W pełni ergonomiczne, dopasowują się do dłoni malucha i można odginać je pod kątem 90 stopni w jedną i drugą stronę – wszystko po to, by jedzonko trafiało do miejsca przeznaczenia, czyli do buzi, a nie na podłogę. Wygodnie leżą w dłoni dzięki miękkiemu uchwytowi, nie wyślizgują się. Cena: 20 zł.

A co począć, jeśli trafi Ci się niejadek albo po prostu nad wyraz żywotny smyk, który nie potrafi skupić się na jedzeniu dłużej niż pięć sekund? Z odsieczą przychodzą nam producenci łyżeczki – statku kosmicznego Star Trek Enterprise NCC-1701. Ten cud techniki musisz zobaczyć sama! Obejrzyj FILM prezentujący produkt.

Zdesperowane mamy mogą kupić kosmiczną łyżeczkę TUTAJ.

A.L-S

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz