Matka przekłuwa dziecku uszy. Problem w tym, że to niemal... noworodek! [FOTO&VIDEO]

Czteromiesięczna dziewczynka nie wygląda na zachwyconą pomysłem mamy...

przekłuwanie uszu dziecku

Kiedy jest właściwy czas, by przekłuć dziecku uszy? To dość sporny temat. Kiedy mała dziewczynka ma kilka miesięcy, decyzję o przekłuciu uszu podejmują rodzice. Poza granicami naszego kraju widok niemowlaka z kolczykami to widok powszechny, u nas również jest to bardzo popularny trend. W sieci pojawił się właśnie filmik, na którym widać, jak wygląda przekłuwanie uszu tak małemu dziecku.

Czteromiesięczna dziewczynka jest przerażona podczas przebijania uszu. Choć płacze krótko wielu internautów ma wątpliwości,co do poamysłu matki dziecka. Na Chrystal Lunn, mamę małej Emily spadła fala krytyki. Wielu rodziców uważa, że to okrutne i nieludzkie, narażać tak małe dziecko świadomie na cierpienie i ból.

Film opublikowany na Facebooku doczekał się już ok. 4 milionów wyświetleń i tysięcy komentarzy. Głównie negatywnych.

Co na to mama dziecka? Dalej >>>

Komentarze (19)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kasia
2017-07-16 11:51:08

Kiedys przekuwalo sie na ziemniaka. A teraz wielkie halo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
tak
2017-07-15 23:13:56

Im szybciej tym lepiej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Sremorele
2017-07-15 21:18:29

Ta

Moja corka miala 9 tygodni.jak miala przebite uszy i prawie w cale nie plakala a nie tak jak przy szczepieniu 4 kłucia i zanoszenie sie od placzu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Natalia
2017-07-15 15:16:03

Ja bym jej kazała sobie zrobić tunele ja miałam roczek ja przebila mi mama uszy i moim zdaniem od roku można coś robić z tym dla mnie to głupota ale z głupimi się nie wygra, na mojej 5 miesięcznej córce nigdy bym tego nie zrobiła poza tym przekuła mi uszy tak jak mówiłam uszy mi urosły i teraz żadne kolczyki mi nie pasują.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-07-15 14:40:25

A czy ktokolwiek wie, ze przebijanie uszu za pomocą pistoletu jest nieodpowiednie? Przebijając pistoletem dochodzi do rozerwania tkanek, które potem niezależnie czy ropieją czy nie, zawsze źle sie goja. Pominę fakt ze kosmetyczka nie jest osobą przeszkoloną i posiadającą niezbędne kwalifikacje aby być piercerem,a u takiej wlasnie osoby powinnyśmy robić kolczyki niezależnie czy w uszach czy w innym miejscu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ola
2017-07-15 14:24:18

Jprd masakra z czegoś takiego robić halo, moja siostra miesiąc miała jak jej uszy przebijało, paranoja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Onaaa
2017-07-15 10:18:09

Przebiłam uszka jednej jak i drugiej córce. Pierwsza miała 6 tyg, druga niecałe 3 miesiące. To może ze szczepień też zrezygnuje, bo to też dziecku sprawia ból, gdzie dziecko płacze o wiele dłużej niż po założonych świeżo kolczykach. Fala krytyki spadła już przy pierwszej córce, a przy drugiej cały czas pytano kiedy jej też przebije uszka. Każda matka decyduje o swoim dzieciatku. Nikomu nie mówię jak ma wychowywać swoje dzieci. Każdy widzi jakieś błędy u innych ale ... u siebie już nie. Jestem zdania, że każda z mam niech patrzy na siebie, a nie na inne wytykajac błędy wychowawcze m.in. przeuklcie uszu tak małemu dziecku. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Matka córki
2017-07-15 23:59:41

Kobieto!!! zabieg przekucia uszu porównujesz do szczepienia? Czy ty wogóle piszesz ze zrozumieniem? Czy dziecko będzie zdrowsze gdy będzie miało dziury w uszach? Czy wtedy będzie lepsza? To, ze ty nie miałaś w jej wieku przebitych uszek to nie musisz udawadniać teraz tego na dziecku. Zal mi twoich córek, że mają tak mądrą matkę. Żal...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-07-15 09:06:41

Śmiech pani nagrywajacej żenada:/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Magda
2017-07-14 22:02:47

Moja córka ma 5 lat. Nie ma przekłutych uszek. Natomiast nie osądzam innych. Ja osobiście jestem przeciwniczką przekłuwania uszu tak małym dzieciaczkom, ale denerwuje mnie fakt, że często matki które "zrobiły" kolczyki wcześnie, traktujemy jakby były wyrodnymi matkami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-07-14 21:12:36

Moje dziewczynki tez miały po 2 miesiace i nie było zadnego placzu,tu widocznie dzieciatko popłakac chciało ,przy szczepieniach tez pewnie placze i nikt tego nie przezywa bo to normalne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz