MINI HOROSKOP – co gwiazdy mówią o Twoim dziecku?

Dzieci - kochamy je najbardziej pod słońcem, choć czasem chciałoby się wysłać je na księżyc. Zachowują się, jak przybysze z innej planety, a nadążenie za nimi to może być naprawdę kosmos…

horoskop

Jak kosmos, to i gwiazdy. W to, że są w nich zaszyfrowane nasze losy, wierzą nie tylko wróżki. I tak jak horoskopy dzienne są często tylko kreatywną grą słowną, tak te opisowe potrafią naprawdę zaskoczyć…  nawet tych, którzy twardo stąpają po ziemi. 

Zobacz, czy zadziwią również Ciebie. Zaczynamy!

WODNICZEK (20.01-18.02)

Mały Wodnik jest błyskotliwy i wszechstronny. Łapie nowe umiejętności, zanim zdąży zebrać brawa za poprzednie. Ciężko znaleźć jedną dziedzinę, w której jest wyjątkowo dobry, bo zazwyczaj ma ich kilka. Już od pierwszych miesięcy życia kocha wolność i sam wie najlepiej, czego mu potrzeba. Może to oznaczać, że zacznie bardzo konsekwentnie odmawiać jedzenia czegoś, co wcześniej zdawało mu się smakować. Co wtedy? Cierpliwie czekać. Mały Wodnik źle znosi ograniczenia. Kocha wolność. Zaufaj mu i doceń jego charakter. Zobaczysz, że w przyszłości będziesz z tych cech bardzo dumna. Niezawodnym haczykiem na Wodnika jest…wzbudzenie ciekawości. Ten mały bystrzak nie oprze się okazji do odkrycia czegoś nowego.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kate
2015-11-12 14:21:13

re: MINI HOROSKOP – co gwiazdy mówią o Twoim dziecku?

Cala prawda moje dziecie rwie sie do wstawania juz raczkuje nie chce spac po nocach łapie tylko drzemki po 30min. I Tak od poczatku a mă prawie 7msc.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz