Misterne warkocze dla małych dziewczynek – podobają się Wam? [ZDJĘCIA]

Wiele mam czesze swoim dzieciom włosy do szkoły, jednak nikt nie robi tego tak, jak Shelley Gifford!

Grace Gifford

Australijka, Shelley Gifford od zawsze kochała zaplatać włosy. Prawdziwa obsesja mieszkanki Melbourne, rozpoczęła się na początku 2014 roku, kiedy odkryła w Internecie zupełnie nowy świat stylizacji włosów. Obecnie, jej 6-letnia córeczka Grace, codziennie jest czesana do szkoły inaczej.

„Znalazłam konta, które były wyłącznie nastawione na pokazanie fryzur, które mamy robią swoim córkom. Strasznie spodobało mi się to, co zobaczyłam i założyłam swoje konta na Facebooku i Instagramie, dotyczące zaplatania włosów.” – powiedziała Shelley. „Uwielbiam uczyć się nowych stylów i poszerzać swoje umiejętności. Mam obsesję na punkcie włosów!”.

Każdego wieczoru Shelley obmyśla nowe uczesanie na następny poranek. W szkolne dni, każdego ranka około 15-20 minut zarezerwowane jest na zaplatanie włosów Grace. Bardziej skomplikowane uczesania Australijka zostawia na weekendy.

„Wiele osób pyta, co robię, że Grace potrafi usiedzieć przez tyle czasu. Moja córka jest idealna. Czesałam jej włosy odkąd była małym dzieckiem, więc dla niej to coś normalnego. Nie zna innego poranka, niż ten, który ma.” – przyznała Shelley.Oczywiście, niesamowite uczesania Grace stały się tematem rozmów w szkole, a także w internecie. Niestety przez większość czasu ukryte są pod kapeluszem przeciwsłonecznym.Shelley nie ma ulubionego uczesania. Coraz częściej może podziwiać repliki jej fryzur, w wykonaniu mam innych dziewczynek. Nie ma się co dziwić, przecież te uczesania to czysta magia!

Zajrzyj do naszej galerii i znajdź inspirację dla uczesania swojej córeczki!

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2016-03-02 15:04:24

re: Misterne warkocze dla małych dziewczynek – podobają się Wam? [ZDJĘCIA]

Niektore z tych fryzur sa przesadzone. I zamiast dziewczynka wyspac sie do szkoly mama budzi o 4 / 5 rano by wloski upiac

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-07-28 13:39:14

Nie prawda, wcale nie trzeba dziecka zrywać wcześnie z łóżka, zależy od sprytu mamy....pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-03-02 11:01:43

re: Misterne warkocze dla małych dziewczynek – podobają się Wam? [ZDJĘCIA]

Super

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz