Na co zwracać uwagę przy zakupie WÓZKA?

Wózek dziecięcy to spory wydatek. Na co zwracać uwagę, aby była to dobra inwestycja - na lata?

mama wózek dziecko

Naszym zdaniem warto wybrać wózek wielofunkcyjny. Wózki takie, to zestawy zawierające, oprócz stelaża z kołami: 2w1 - gondolę i cześć spacerową lub 3w1 – gondolę, część spacerową i fotelik/nosidełko samochodowe z adapterem. Zdarzają się również wózki 4w1, ale one są przydatne tylko dla osób, które posiadają własne auto. W zestawie 4w1 znajdziesz bowiem specjalną bazę służącą do montowania fotelika w samochodzie.

Wózek 3w1 natomiast, przyda się także osobom, które nie mają własnego samochodu, ale często korzystają z podwózki autem znajomych, rodziny, jeżdżą taksówką czy autobusem lub chcą zamiast dużej gondoli, na przykład na zakupy w centrum handlowym, zamontować na stelażu fotelik samochodowy, bo łatwiej będzie taką zmniejszoną wersją wózka manewrować w małych przestrzeniach niż dużą gondolą.

Zakup wózka wielofunkcyjnego to zakup na lata (minimum 2 lata) oraz rozwiązanie o wiele bardziej ekonomiczne niż kupowanie każdego z elementów osobno.

Na co zwracać uwagę przy wyborze wózka?

 

 

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Sandra
2018-04-23 12:50:29

Materiał, zestaw, wykonanie, koła

Ja się skusiłam na Adamexa model Monte, bo ma świetne koła z amortyzatorami. Wózek dzięki nim jest skrętny i świetnie się go prowadzi nawet na problematycznych nawierzchniach. Zrobiony jest z bardzo dobrych materiałów, co nie tylko sprawia, że jest solidny, ale i pięknie się prezentuje. Do tego użyteczny zestaw akcesoriów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Weronika
2018-03-07 00:01:32

Ja długo się zastanawiałam nad wózkiem, ale w końcu po zrobieniu dokładnego researchu wybraliśmy wózek od Adamexu, a model Vicco. Wybraliśmy akurat ten model, bo ma ciekawe żelowe koła, których nie trzeba pompować, dodatkowo one i amortyzatory zapewniają niesamowity komfort jazdy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Klementynka
2017-12-07 15:53:34

Ja dużą uwagę przykuwałam do wagi wózka, ponieważ mieszkam na 4 piętrze muszę go w nosić i znosić wybrałam wózek firmy Venicci Shadow denim Grey jestem bardzo z niego zadowolona ma dodatki z eko-skóry gdzie wyglądają pięknie :) wózek jest bardzo starannie wykończony i jest wielofunkcyjny. szybko się składa i rozkłada. Ma duży fotelik samochodowy do 13 kg z możliwością zamontowania na ramę. Jestem bardzo zadowolona z mojego wózka, każdemu polecam wózki Venicci :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz