Na majówkę: Happy Family - podgrzewacz do butelek (Najlepszy!)

Szukacie podgrzewacza do butelek? Sporo tego w sklepach, ale my już znalazłyśmy najlepszy.

Podgrzewacz do butelek Happy Family

Szukacie podgrzewacza do butelek? Sporo tego w sklepach. Nie jest łatwo wybrać wśród tylu rodzajów wcale nieskomplikowanego sprzętu, a całkiem niezłej jakości, bo w podgrzewaczu do butelek w zasadzie trudno cokolwiek zepsuć. Wybieramy raczej pomiędzy dobrym i lepszym.

Załóżmy, że dziś chcecie kupić podgrzewacz ze sterylizatorem, czyli taki, który podgrzewa wodę do 100C i można w nim wyparzyć butelki. Posiada termostat i zabezpieczenie przed przegrzaniem. Nieograniczone czasowo utrzymywanie stałej, wybranej temperatury. Ponadto niski pomór mocy, jesteśmy oczywiście eko. Musi zmieścić się w nim każda butelka dostępna na rynku. Warto, by miał w swoim wyposażeniu miseczkę z pokrywką do podgrzewania pokarmów i by łatwo utrzymywało się go w czystości. Mycie i odkamienianie nie powinno wymagać specjalnych zabiegów i specyfików, ot, zwykły kwasek cytrynowy.

Pomyślmy jeszcze o podróżach, przydałaby się wtyczka – przejściówka do zapalniczki samochodowej. Ponadto estetyczny design. I jeszcze wszystko to okraszone przystępną ceną. Chwileczkę, przeszukujemy sieć… Znaleźliśmy coś, co posiada wszystkie te parametry! Podgrzewacz samochodowo-domowy Happy Family. Kosztuje 59 zł.

Zapewniamy, że został przetestowany przez Supermamy.pl. Przez 3 miesiące bez przerwy podgrzewał wodę na mleko dla bobaska jedzącego 6 razy na dobę i utrzymywał stałą temperaturę pokarmu. Teraz sprawdza się przy regularnym podgrzewaniu obiadków. Obudowa nie pożółkła, grzałka jest niezmiennie wydajna. Zdecydowanie nasz numer 1!

A.L-S

 

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2016-04-27 16:12:06

re: Na majówkę: Happy Family - podgrzewacz do butelek (Najlepszy!)

Przestrzegam przed zakupem poprzez ich stronę! Z tak skrajnym chamstwem w stosunku do klienta jeszcze się nie spotkałam. Towar niby zaginął. Dowiaduję się o tym po ponad dwóch tygodniach, po kilkunastu próbach kontaktu z tą nieszczęsną firemką. Oczywiście nru przesyłki czy listu przewozowego nie uświadczyłam mimo próśb - pani chowa głowę w piasek. W umówionym dniu ponownej wysyłki dostaję info o braku towaru w magazynie. Na stronie jednak widnieje informacja, że jeden z ... dwóch przeze mnie zamówionych przedmiotów jest i to w ilości 192 sztuk! Pytam więc o to i dowiaduję się, że to administrator strony pisze nieprawdę i że nie powinno mnie to obchodzić!!! Mnie, klienta nie dotyczy kwestia dostępności lub tez nie towaru, który chciałabym nabyć! Bezczelna, nieprofesjonalna obsługa. Firemka jakie winno się omijać szerokim łukiem. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
zbulwersowany konsument
2015-02-21 16:13:25

re: Na majówkę: Happy Family - podgrzewacz do butelek (Najlepszy!)

Absolutnie zgadzam się z Tobą Joanna. Ja odradzam zakup w sklepie Happy Family/A.D. MultiBrand. Podgrzewacz zepsuł się po trzech miesiącach. Firma zobowiązała się do odesłania naprawionego produktu w ciągu kilku dni po czym kontakt ze sklepem ustał. Minęło 8 tygodni, nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile. Pierwszy raz spotykam się z totalnym, jawnym łamaniem praw Konsumenta i własnego regulaminu. Zdecydowanie odradzam i przestrzegam wszystkich którzy zastanawiają s ... ię nad zakupami w sklepie Happy Family/A.D. Multibrand. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
joanna
2015-01-06 20:17:50

re: Na majówkę: Happy Family - podgrzewacz do butelek (Najlepszy!)

Tylko dlaczego mamy wrażenie ze to zwykła chamska reklama. Z innych opini juz nie wynika ze jest taki super.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz