`Najgorsze` dzieciaki Instagrama! [ZDJĘCIA]

Dziecięca fantazja nie zna granic, dlatego miej zawsze oko na swojego malucha!

dzieci

Małe dzieci są kochane. Każdy rodzic pilnuje swojego skarbu jak oka w głowie. Stara się ograniczać wszelkie zagrożenia w domu, a także jest czujny na "obcym" terenie. Ale każdy rodzic też wie, że najgrzeczniejsze dzieci są szczególnie wtedy, kiedy śpią. Kiedy się obudzą trzeba mieć oczy w okół głowy. Nawet na moment nie można ich spuścić z oczu. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi i dziecięca fantazja bierze górę nad zasadami, które próbujecie dopiero co wpajać maluchowi.

Naprawdę trzeba kochać takiego rozrabiakę ponad wszystko, żeby w takiej sytuacji wyciągnąć komórkę, zrobić zdjęcie i trochę się pośmiać, zamiast się wściekać. A może chodzi o świadomość, że to on, rodzic,nie dopilnował smyka, któremu po prostu się nudziło, a ten kreatywnie spędził czas?

Sposób poznawania świata przez dzieci potrafi stale zaskakiwać i… wywrócić dom (dosłownie!) do góry nogami. Bez wątpienia każdy rodzic zna przynajmniej jedną taką historię z autopsji. Jeśli masz maluszka i tego nie doświadczyłeś, nie ciesz się, że jest grzeczne, bo wszystko jeszcze przed tobą. I nie oznacza to bynajmniej, że masz jakieś problemy wychowawcze. Poprostu maluchy mają naprawdę niezwykłe pomysły!

Zobacz "najgorsze" dzieciaki Instagrama!

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz