Niezwykłe bliźniaczki

Rodzicie myśleli, że dziewczynki będą identyczne. Dwa tygodnie po ich narodzinach okazało się, że bliźniaczki różnią się kolorem skóry!

bliźniaczki

Bliźnięta o innym kolorze skóry

Kiedy rodzice dowiadują się, że na świat przyjdą bliźniaki, nie kryją zaskoczenia. Dla Kyle Armstrong i Hannah Yarker córeczki okazały się jeszcze bardziej zagadkowe. Po porodzie dziewczynki wyglądały prawie identycznie. Po dwóch tygodniach pojawiła się różnica między kolorem ich skóry, gdyby ktoś nie wiedział, że te niemowlęta są bliźniaczkami, na pewno nie wpadłby na takie rozwiązanie. Mama bliźniaczek potwierdza, że obcy ludzie ciągle dopytują, czy to na pewno jej córki i czy są one siostrami: „Nie mogę przejść do kasy w supermarkecie bez zatrzymania. Ludzie często mówią: „Obie są twoje? Są siostrami?”. Nie mogą uwierzyć, że są bliźniaczkami – mają urodziny tego samego dnia i tę samą mamę i tatę, ale są po prostu kompletnymi przeciwieństwami pod każdym względem.”. 

Para bliźniąt jedna na milion

Początkowo dziewczynki były do siebie bardzo podobne. Pierwsze różnice w ich wyglądzie zauważono po dwóch tygodniach. Myla odziedziczyła ciemniejszą skórę po tacie, a Anaya jasną skórę mamy. Teraz nie są już do siebie podobne i co więcej, każda z nich staje coraz bardziej podobna tylko do jednego rodzica. Dziewczynki wzbudziły sensację, mama udzielała kilku wywiadów, w jednym z nich powiedziała: „Na początku, obie dziewczyny miały różowy odcień  skóry, ale wyglądały na ciemniejsze, więc zakładaliśmy, że będą podobne do Kyle’a. Ale po dwóch tygodniach, było jasne, że Myla ma ciemną skórę, brązowe oczy i ciemne włosy po tacie, podczas gdy Anaya jest bardziej podobna do mnie, o bladej cerze, jasnych włosach i jasnych oczach.”.

Dziewczynki są bliźniętami dwujajowymi, dlatego dziedziczą inne geny, w tym inny gen odpowiedzialny za kolor skóry. Zobaczcie zdjęcia tych niesamowitych sióstr.

md

Komentarze (4)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

marta
2016-02-22 20:28:03

re: Niezwykłe bliźniaczki

ciemniejsza dziewczynka przepiękna!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-02-18 21:04:25

re: Niezwykłe bliźniaczki

A ciekawe czemu kolor stópek mają ten sam :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-02-18 15:08:40

wielkie mi halo

patrząc na rodziców to nie jest wielka sensacja...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anna
2016-02-18 14:28:14

re: Niezwykłe bliźniaczki

Jeśli rodzice myśleli, że dwujajowe bliźniaki będą identyczne, to coś z nimi nie halo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz