PIERWSZE URODZINY DZIECKA TO ŚWIĘTO MAMY [WZRUSZAJĄCE VIDEO]

365 nieprzespanych nocy, niepewność, płakanie razem z dzieckiem. Pierwszy rok macierzyństwa to trudny czas. Gdy na torcie płonie jedna świeczka, jest co celebrować!

roczek

Czy kiedykolwiek Twój mąż lub partner pomyślał o tym, jak długą drogę przeszłaś, aby cała Twoja rodzina mogła świętować pierwsze urodziny Waszego dziecka? W niecodzienny sposób ojcowie podziękowali mamom swoich dzieci – zobacz piękny film. Nie zapomnij o chusteczkach, bo ten film naprawdę „nawilża oko”.

Pierwszy rok macierzyństwa

Wiele mam podkreśla, że pierwszy rok życia ich dziecka to był bardzo piękny, wspaniały, ale i trudny czasu w ich życiu, zwłaszcza, jeśli to pierwsze dziecko. Wszystko wtedy jest nowe. To długie miesiące, kiedy trzeba poradzić sobie z emocjami związanymi z poporodowym czasem, nieprzespanymi nocami i opieką nad dzieckiem. Wcale nie jest tak łatwo, jak to wszyscy dokoła mówią i wcale nie mija tak szybko, jak to opowiadają doświadczeni rodzice. Pierwszy rok życia dziecka bardzo się dłuży… Gdy rodzina podziwia, jak małe dziecko zdmuchuje pierwszą świeczkę ze swojego urodzinowego tortu, nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, że główną bohaterką jest tu mama. Wiele razy musiała pokonywać granice zmęczenia, wytrzymałości psychicznej i fizycznej, aby płacz dziecka przemienić w radość. Ona nosiła to dziecko przez 9 miesięcy pod swoim sercem, czuwała przy łóżeczku, uczyła karmienia łyżeczką, to ona pierwsza rozpoznawała sygnały chorób, wiedziała co podawać na ząbkowanie, a co na bóle brzuszka lub gorączkę, to ona pierwsza odczytywała potrzeby swojego dziecka, wiedziała, jak nosić, jak się bawić, co śpiewać i co mówić. To dzięki jej opiece, cierpliwości i miłości, to dziecko kończy już pierwszy rok swojego życia!

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Taka mama:)
2015-12-10 20:11:43

re: PIERWSZE URODZINY DZIECKA TO ŚWIĘTO MAMY [WZRUSZAJĄCE VIDEO]

Piękne! Właśnie tak to odczuwam mając 7-miesięcznego synka..czy dobrze robię?czy jestem dobrą mamą?czy jest szczęśliwy?Najlepsza ale i najtrudniejsza rzecz w moim życiu:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz