Plac zabaw, ZOO, park, a nawet własne podwórko... PILNUJ SWOJEGO DZIECKA, bo może zostać porwane!

Kiedy usłyszałyśmy o porwaniu 10-letniej Mai z Wołczkowa, każdej mamie stanęło serce. Przecież to mogło przytrafić się także mojemu dziecku! Zaczyna się lato, temat porwań powraca ze zdwojoną siłą - alarmuje policja.

dziecko

Co się stało z dziewczynką? Historia zakończyła się szczęśliwie, dziewczynka wróciła do domu. Policja oświadczyła, że małą Maję odnaleziono dzięki procedurze Child Alert. Na czym polega ten system?

Porwanie dziecka

Traumę, jaką powoduje zaginięcie dziecka, trudno porównać do czegokolwiek. To dramat przede wszystkim dla niewinnego dziecka i dla całej rodziny. Po co w ogóle ktoś porywa dziecko? Porywacz nie ma żadnych dobrych intencji, cokolwiek chce zrobić z dzieckiem, to po prostu wielkie zło. Dzieci stają się ofiarami takich przestępstw jak: uprowadzenie, pedofilia, handel organami, morderstwo. Coraz częściej zdarzają się uprowadzenia rodzicielskie (pisaliśmy o nich TUTAJ), kiedy jedno z rodziców bez wiedzy drugiego, wywozi dziecko do innego państwa i chce je zatrzymać na stałe, pozbawiając drugiego rodzica kontaktu z maluchem.

Czytaj dalej...

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-04-25 22:39:56

re: Plac zabaw, ZOO, park, a nawet własne podwórko... PILNUJ SWOJEGO DZIECKA, bo może zostać porwane!

A CO Z BLOGIEM???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz