Płacz dziecka - doskonały sposób komunikacji!

Kobieta weszła do łóżeczka córeczki. Dlaczego to zrobiła? Wyjaśnienie wzruszy Cię do łez!

płacz dziecka

Kilka tygodni temu, Dayana opublikowała zdjęcie na Facebooku, nie spodziewała się, że wzbudzi ono tyle zainteresowania. Na fotografii mama tuli swoją niespełna półroczną córeczkę w jej małym łóżeczku. Kiedy była wyczerpana piękną rzeczą, którą nazywamy macierzyństwem, przypomniała sobie obietnicę, którą złożyła własnemu dziecku.

Jakiś czas temu Dayan wraz z mężem wzięła udział w prelekcji pewnego misjonarza. Jego słowa wywarły na nią ogromny wpływ. Jak się okazało, misjonarz odwiedził jeden z sierocińców w Ugandzie. W żłobku było ponad 100 łóżeczek z dziećmi i co dziwne, panowała w tym miejscu absolutna cisza… żadne z dzieci nie wydawało żadnych dzięków - nie płakało, nie kwiliło, nie marudziło. Dlaczego dzieci  nie płakały? Odpowiedź wywarła ogromne wrażenie na Dayen i była powodem, dla którego matka weszła do łóżeczka swojej córeczki.

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Labaria
2016-04-16 13:24:58

re: Płacz dziecka - doskonały sposób komunikacji!

Moje półroczne dziecko wcale nie płacze (chyba że mu się koszmar przyśni podczas snu) a przecież reaguję na jego płacz. Więc się nie zgadzam z ostatnią stroną, bo niektóre dzieci są naprawdę takie spokojne że matka może nie pamiętać jak płacze maleństwo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz